Prodej balkónových rostlin – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1T.R.S. Květiny1 pobočka

Horní náměstí 7, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na dodávku květin regionu i po celé ČR již od roku 1990. Dále nabízíme rozvoz řezaných a hrnkových květin, osazování truhlíků návrhy výzdoby interierů. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout v našem katalogu na webových stránkách. Využít můžete také naše poradenské služby jak…

2Zahradnictví flos, s.r.o.2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(137)
Zahradní 141, Husinec-Řež Bezdlužná

Zahradnictví FLOS je specialista na zahrady. Nabízí Vám široký sortiment rostlin na ploše velké 3 ha. Navštivte naše zahradnictví osobně v Husinci – Řeži u Prahy nebo si květiny a rostliny jednoduše objednejte přes náš e-shop. Zahradnictví Vám nabízí okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i…

3CONICA CZ, s.r.o.1 pobočka

Nabídka listnatých a jehličnatých dřevin, trvalek, popínavých a vřesovištních rostlin, ovocných dřevin, balkónových, řezaných i pokojových květin, zahradnických potřeb, keramiky a doplňků. Realizace výsadeb soukromých zahrad.

4Zahradnictví Cinke s.r.o.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(86)
Arbesova 1405, Žatec Bezdlužná

Jsme zahradnictví se zaměřením na pěstování mladých rostlin. Navazujeme na padesátiletou tradici v pěstování chryzantém, postupně doplňujeme i další druhy balkonových a záhonových květin a bylin.

5Studený s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Kadaň, Tušimice 27, Kadaň, Tušimice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provoz zahradnického centra, nabízí pěstování a prodej stromů, dřevin i rostlin včetně realizace zahrad. Majínabídku listnatých i jehličnatých stromů, keřů a vřesovištních rostlin i popínavých dřevin, balkónových květin a také jednoletých i dvouletých květin.

6Školky - Montano, spol. s r.o. - ZAHRADNÍ CENTRUM

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Přerov nad Labem 410, Přerov nad Labem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Pěstování a velkoobchodní prodej okrasných listnatých a jehličnatých dřevin, trvalek, letniček a balkónových rostlin. Rostliny jsou pěstovány v kontejnerech, se zemním bahnem nebo jako prostokořenné. Dále pěstujeme lesní dřeviny pro les i rekultivace. Poskytujeme odborné poradenství.

7Zdeněk Zeman

Pěstování obilí, brambor, cibule, košťálovin, bedýnkování. Pěstování i prodej letniček, balkonových rostlin, sadba zeleniny.

8D&D Zahradnictví

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Vlastibořice 42, Vlastibořice Bezdlužná

Naším oborem je prodej okrasných květin. Nabídka balkónových rostlin i letniček. V sortimentu naleznete také různé druhy pelargonií, převislých petunií a begonií.

9Kodet Jiří- Zahradnictví Kodetovi

U zahradnictví 439…, Praha 5- Velká…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozuji zahradnictví. Nabízím prodej okrasných rostlin, balkonových květin, sazenic zeleniny, okrasných dřevin, bylinek.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej balkónových rostlin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej balkónových rostlin najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.