Prodej citrusových rostlin – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho zahradnických center, které nabízejí široký výběr citrusových rostlin. Tyto rostliny jsou velmi oblíbené mezi zahrádkáři, protože jsou snadno pěstovatelné a mají mnoho výhod.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Vladimír Novotný - Velkoobchod ovoce a zelenina

Za Nádražím 855/1, Poděbrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej ovoce a zeleniny. Jahody, maliny u nás seženete i v zimě. Džusy, rostlinné oleje, medy, domácí vejce, velký výběr ořechů, sušeného ovoce, kompoty, velký výběr citrusů. Zásobujeme restaurace, hotely, školy, školky. Zboží rozvážíme. Záruka vysoké kvality.…

2Beran Pavel - Zahradnictví kruh

4.7
★★★★★
★★★★★
(717)
Kruh 209, Kruh Bezdlužná

Subtropické zahradnictví s dlouhou tradicí v pěstování a zasílání otužilých rostlin. V současné době fungujeme jako internetové zahradnictví, ale i jako zahradnictví, kde si můžete rostliny vybrat přímo ve sklenících nebo produkčních plochách.

3Česká zahradnická společnost s.r.o.- Zahradnictví Spomyšl

4.5
★★★★★
★★★★★
(1316)
Spomyšl 163, Spomyšl Bezdlužná

Provozujeme zahradnictví a internetový e-shop s nabídkou ovocných stromů a keřů, trvalek, listnatých a jehličnatých stromů a keřů, substrátů, zahradního nářadí, cibulovin, čerstvě řezaných květin, zahradnických potřeb a mnoho dalšího.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej citrusových rostlin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Citrusové rostliny jsou nejen krásné, ale také užitečné. Plody, které z nich rostou, jsou plné vitamínů a minerálů a jsou skvělým zdrojem energie. Pokud hledáte kvalitní citrusové rostliny, neváhejte navštívit zahradnické centrum v oblasti Střední a Severní Čechy. Zde najdete široký výběr rostlin, které jsou vhodné pro vaši zahradu.