Prodej dámských dioptrických brýlí – Střední a Severní Čechy

Prodej dámských dioptrických brýlí je specializací optiky, která se nachází v oblasti Střední a Severní Čechy. Optika nabízí široký výběr brýlí různých značek a stylů, které jsou vhodné pro každou ženu.

1–10 firem z 156 nalezených Filtry

1OČNÍ OPTIKA - VĚRA ŘEZNÍČKOVÁ

Husova 495/7, Kralupy nad Vltavou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

V naší oční optice nabízíme tyto služby - měření zraku, dioptrické brýle, dětské brýle, opravy brýlí, kontaktní čočky, aplikace kontaktních čoček, dalekohledy, kompasy, barometry. Akce: 20 % sleva na brýlové čočky. Stálým zákazníkům poskytujeme slevy, čištění a úpravy brýlí zdarma.

2Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

3OČNÍ OPTIKA JANA SUCHÁ

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Naše oční optika má 100 % školený personál. Nabízíme prodej brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí, slunečních dioptrických brýlí, kontaktní čočky a veškeré příslušenství. Možno vyrobit dioptrické sluneční brýle na míru.

4OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Nám. Arnošta z…, Český Brod
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

5Optik Skrbková s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

6OPTIKA-NOVÁK ALEŠ

náměstí Husovo 80, Český Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma Oční optika Aleš Novák byla založena roku 1992. Od roku 2006 působíme v Českém Brodě. Jsme firmou rodinného typu, která klade důraz na kvalitu své práce, kvalitu produktů a kvalitu přístupu k zákazníkovi. Naším cílem vždy byla, je a bude maximální spokojenost zákazníka. Našich zákazníků si…

7Vrána Vlastimil - OČNÍ OPTIK

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Legerova 29, Kolín Bezdlužná

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle, brýlové obruby, čočky, doplňky. Provádíme opravy a čištění brýlí ultrazvukem.

8Chrtek Optik1 pobočka

2.2
★★★★★
★★★★★
(21)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.

9OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

10Mgr.Drápalíková Eva

Provozuje lékárnu s prodejem farmaceutických přípravků a léčebné kosmetiky. Nabízí širokou škálu lékárenského zboží. Léky na lékařský předpis, volně prodejné léky, a dále zdravotní pomůcky a lékárenskou kosmetiku. Nechybí zde ani zdravotní obuv a potravinové doplňky. Poskytuje také poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dámských dioptrických brýlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V nabídce optiky najdete dioptrické brýle s různými druhy skel, jako jsou jednoduchá, bifokální nebo progresivní. Tyto brýle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a pohodlné nošení.

Optika se zaměřuje na moderní design a trendy, takže si každá žena může vybrat brýle, které dokonale ladí s jejím stylem. Nabídka zahrnuje různé barvy a tvary, od klasických až po extravagantní.

Kromě toho optika nabízí také možnost zakoupení slunečních dioptrických brýlí, které jsou ideální pro aktivní ženy, které tráví čas venku. Tyto brýle jsou vybaveny speciálními skly, které chrání oči před škodlivým UV zářením.

Optika v oblasti Střední a Severní Čechy se snaží poskytnout svým zákazníkům co nejlepší služby. Proto nabízí profesionální poradenství při výběru brýlí a také možnost zkušebního nošení.

Výhodou optiky je také možnost objednání brýlí online a doručení přímo domů. Optika také nabízí různé slevy a akce, které jsou pravidelně aktualizovány na webových stránkách.

Celkově lze říci, že optika v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ženy, které hledají kvalitní a moderní dioptrické brýle. Nabídka je široká a zahrnuje různé styly a značky, takže si každá žena může najít brýle, které jí dokonale sednou.

Seznam nabízených služeb:
1. Profesionální poradenství při výběru brýlí
2. Zkušební nošení
3. Online objednávky a doručení přímo domů
4. Slevy a akce
5. Sluneční dioptrické brýle s ochranou proti UV záření

Seznam nabízených produktů:
1. Dioptrické brýle s jednoduchými skly
2. Bifokální dioptrické brýle
3. Progresivní dioptrické brýle
4. Sluneční dioptrické brýle s ochranou proti UV záření
5. Různé styly a značky brýlí v různých barvách a tvarech.

Celková délka: 1300 znaků.