Prodej dubových, bukových výrobků – Střední a Severní Čechy

Prodej dubových a bukových výrobků je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádaný. Tyto výrobky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou velmi odolné.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1F & T s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vražkov 170, Vražkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou stavebního řeziva a truhlářského řeziva. U nás seženete kvalitní palubky, plotovky, KVH hranoly, OSB desky a další řezivo. Součástí našich služeb je prodej palivového dřeva a prodej briket.

2RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
V Lukách 268, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem širokého sortimentu stavebního materiálu. Nabízíme vám dřevěné palubky, OSB desky, hoblovaná prkna, KVH hranoly, spárovky, plotovky a mnoho dalšího.

3Truhlářství Pavel Wagler

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlavní 701, Smržovka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme ryze česká a rodinná truhlárna. Zaměřujeme se především na zakázkové a umělecké truhlářství. Naší součástí je i vlastní dřevařská pila a tedy zajišťujeme i produkci a prodej jak stavebního tak i truhlářského řeziva. Možností je i nechat si pořezat vlastní kulatinu nebo surové dřevo.

4HELFI POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o.3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U vršovického…, Praha 10
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní pohřební služby. Hlavním regionem působnosti je Praha a okolí, zajišťíme převoz zesnulého odkudkoli v České republice i převoz zesnulého ze zahraničí. V regionu Praha je naše pohřební služba na místě do třiceti minut. Při úmrtí blízkého Vám pomůžeme vyřídit…

5Prodej řeziva, palubek, spárovek, plotovek, hranolů, OSB desek a terasovek - …2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
K Zelenči 1243, Praha 9 - Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme vysušené truhlářské řezivo, podlahové a obkladové palubky, spárovky, masivní dubové a bambusové podlahy, hoblované hranoly KVH, lepené hoblované hranoly BSH, OSB desky. Provozujeme 4 prodejní sklady v ČR ( Praha, Plzeň, Česke Budejovice, Sivice u Brna) s prodejní plochou více než 3000 m2.…

6Pechar s.r.o. - Dřevoimport velkoobchod

5.0
★★★★★
★★★★★
(37)
Náchodská 2397/23, Praha 9 - Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme přímý dovozce a velkoobchod dřevařských výrobků z jižní Ameriky, Indonésie, Kanady, USA. Výhradní dovozce vysoce kvalitních teras od amerického výrobce Fiberon. Dřevěné fasádní odklady Západní Červený Cedr, Thermowood, Sibiřský modřín. Široký sortiment masivních a vrstvených dřevěných podlah.

7PILA Františkov nad Ploučnicí s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(29)
Františkov nad…, Františkov nad… Bezdlužná

Zabýváme se dřevařskou výrobou.

8Procházka Robert- Palivové dřevo

Prodáváme palivové bukové i dubové dřevo v délkách 1, 2 a 4 m s průměrem 10 cm až 50 cm. Nabízíme dřevo čerstvé, polosuché a suché.

9Palivové dřevo Novotný

4.8
★★★★★
★★★★★
(27)
Kunratice u Cvikova…, Kunratice u Cvikova Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a také dalším zpracováním palivového dřeva.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dubových, bukových výrobků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V nabídce jsou například dubové a bukové podlahy, schody, dveře, nábytek a další výrobky. Všechny výrobky jsou pečlivě vyrobeny a splňují nejvyšší standardy kvality. Pokud hledáte kvalitní a odolné výrobky z dubu a buku, určitě se podívejte na nabídku v oblasti Střední a Severní Čechy.