Prodej havarovaných aut Citroën – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.5 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(60)
Pražská 810/16, Praha 10 - Hostivař

Výměna autoskel, montáže, maloobchod, velkoobchod, prodej, servis, opravy, expresní montáže: automobilová skla - autoskla pro všechny osobní i nákladní automobily, autobusy - značky SEKURIT, PILKINGTON, AGC Automotive, servis autoskel, oprava autoskel, výměna autoskel - zadní autosklo, přední…

2AUTOCENTRUM MNÍŠEK - VIPO INTERNATIONAL s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Pražská 900, Mníšek pod Brdy
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Autocentrum a vrakoviště likviduje vozidla, vykupuje použité náhradní díly automobilů a prodává náhradní díly (Škoda, VW).

3Chaloupka Jan - Autodíly XXL1 pobočka

Provoz autovrakoviště vozů Mercedes Sprinter, Vito ,Volkswagen LT, Peugeot Boxer, Fiat Ducato, Citroen Jumper. Prodej a výkup náhradních dílů, výkup pojízdných-havarovaných dodávek. Možnost zapůjčení dodávkových vozů Sprinter.

4Patera Eduard - Patera Citroën

4.9
★★★★★
★★★★★
(84)
Vrážská 1498, Praha 16-Radotín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provádíme kompletní servis vozů Citroen a Peugeot s využitím diagnostiky. Dále nabízíme výměny autoskel, opravy po havárii a zajištění lakování či vyřídíme veškeré jednání s pojišťovnou. Provoz pneuservisu.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej havarovaných aut Citroën v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej havarovaných aut Citroën najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.