Prodej havarovaných aut Lamborghini – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1BENNETT AUTOMOBILE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Cukrovaru 206, Mratín
Otevřeno od 9:00

Firma Bennett Automobile provozuje autovrakoviště a pneuservis. Prodává autodíly. Bennett Automobile s.r.o. je firma s dlouhou tradicí na trhu použitých a nových náhradních dílů. Na největším vrakovišti v ČR je vám k dispozici velké množství dílů přímo skladem a školená obsluha s dlouhodobou praxí.…

2Flex motorsport a.s.

Prodej i pronájem luxusních vozů předních světových výrobců: Bentley, Aston Martin, Porsche, Ferrari, Maserati, Hummer, Audi, BMW, Mercedes Benz a Lamborghini. Naše celková nabídka zahrnuje jak vozy nové tak i ojeté. Dovoz na objednávku, servis, mytí.

3DREAM-CARS Just4U, s.r.o.1 pobočka

2.8
★★★★★
★★★★★
(43)
Rohanské nábřeží…, Praha 8 - Karlín

Nabízíme pronájem sportovních vozů značek Aston Martin, Bentley, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche a dalších. Zajistíme půldenní nebo celodenní akce, jízdy v supersportech, instruktory, catering a další doprovodný program.

4ADVANTAGE CARS s.r.o. - Showroom Luxusní vozy

4.7
★★★★★
★★★★★
(236)
Freyova 95/10, Praha 9 Bezdlužná

Prodej nových i zánovních luxusních vozů, individuální a vysoce profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Nabízíme řešení neobvyklých požadavků a přání. Specializujeme se na dodání vozů na objednávku dle vlastní specifikace zákazníka za výhodné ceny. Nabídku na Vámi vybraný vůz Vám zašleme do 2…

5Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. - sídlo spol.9 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(12)
Vrchlického 18/31, Praha 5-Košíře Bezdlužná

Porsche Inter Auto CZ je importérem značky Porsche, výhradním zastoupením Bentley a Lamborghini a největším prodejcem vozů Volkswagen, Audi, SEAT a Škoda v České republice.

6Commercial Property Service, s.r.o.

Provozujeme a nabízíme prodej luxusních a sportovní vozů a to značek Lamborghini a Ferrari a Maserati a Bentley a Porsche i také Aston Martin a Mercedes Benz.

7AUTO JELEN s.r.o.

Přestavby osobních i nákladních vozidel na LPG. Autoservis a pneuservis osobních i užitkových vozů. Prodej a montáž dílů Lamborghini.

8EXCLUSIVE CARS BOHEMIA, a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(222)
Za opravnou 186/1, Praha 5-Motol
Otevřeno od 8:00

Nabízíme dovoz luxusních vozů. Prodáváme automobily značek Porsche, BMW, Jaguar, Lamborghini, Mercedes - Benz, Volvo či Land Rover i Rolls Royce a Bentley. Vozy upravujeme na přání zákazníka.

9JD Sport Cars s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Musílkova 172/58, Praha 5-Košíře Bezdlužná

Provoz půjčovny sportovních vozů od Audi, BMW, Corvette, Lamborghini. Nabízíme krátkodobé zapůjčení aut na 30 minut. Dále zajistíme prodej dárkových voucherů, realizaci firemních akcí.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej havarovaných aut Lamborghini v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej havarovaných aut Lamborghini najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.