Prodej hliníkového lešení – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1IZOMAL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Malotice 101, Malotice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost provozuje stavebniny v obci Malotice , v okrese Kolín. Nabízíme vám široký sortiment stavebních materiálů, potřeb pro stavaře i řemeslníky. Zajišťujeme dodávku stavebních prvků i půjčovnu nářadí. Využijte naši nabídku a staňte se dalším.

2SDM PRAHA s.r.o.4 pobočky

Kutnohorská 309/84, Praha 10 - Dolní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej lešení a věží, shozy sutě, hliníkové lešení SPAN a mechanické plošiny PL 324. SDM Praha s.r.o. zastupuje předního světového výrobce, irskou firmu Instant UpRight, při prodeji hliníkových věží (lešení) INSTANT SPAN, hliníkového lešení do malých výšek SNAPPY a hliníkových lávek SPANDECK.

3HAP SERVIS, s.r.o.- rámové a pojízdné lešení

Naše služby jsou zaměřeny na prodej, pronájem a montáž lešení. Kromě fasádního lešení nabízíme také pojízdné lešení, vysokozdvižné vozíky, žebříky, stavební výtahy a shozy na stavební suť. Provozujeme i půjčovnu nářadí, stavební a zahradní techniky.

4METALL QUATRO spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Na Vrátku 1245/25, Most

Výroba a nabízíme prodej a montáž a kuchyňské linky na míru i také zakázkový nábytek a kvalitní plastová jako jsou profily VEKA a hliníkové okna a dveře a dřevěná eurookna i také levné certifikované lešení MQ2 a dále provádíme sanace panelových domů a výměny oken i zateplení fasád a také i…

5MEFR, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní lešenářské práce - montáž, demontáž, pronájem a dopravu trubkového, rámového a pojízdného lešení určeného k výstavbě, opravám, rekonstrukcím a zateplení rodinných, činžovních i panelových domů, kostelů, hal a dalších objektů.

6Egyta group, s.r.o.

Podbabská 17, Praha 6- Bubeneč
Dnes už má zavřeno

Nabízíme Vám kompletní stavební práce. Provádíme stavby na klíč, rekonstrukce a fasády. Dodáváme plastová, hliníková okna a dveře značky GEALAN. Dále nabízíme stínící techniku: venkovní žaluzie a rolety, horizontální a vertikální žaluzie, markýzy. Půjčujeme lešení a přívěsné vozíky.

7Bálek Jan - e-shop žebříky, lešení2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Volárna 136, Volárna Bezdlužná

Nabízíme internetový prodej hliníkových schůdků, žebříků a lešení Hailo.

8LASMONT s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Milady Horákové 533…, Praha 7 -Holešovice Bezdlužná

Nabízíme a zajišťujeme půjčování a nabízíme prodej hliníkového lešení a dodáváme fasádní a pojízdná a modulová lešení i zastřešení i lešenářské konstrukce.

9Havránek Luboš (pobočka Praha 9, Kbely)

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Toužimská 948/24b , Praha 9 Kbely Bezdlužná

Půjčujeme a prodáváme mobilní hliníkové lešení a žebříky, provádíme montáž i demontáž pojízdných věží.

10Hodysová Ivana

Zabýváme se internetovým prodejem hliníkových žebříků, štaflí, stahovacích schodů a pojízdného lešení. Nabídka jednodílních, dvoudílných, trojdílných a výsuvných žebříků, dopravního výtahu na střešní krytinu a příslušenství k lešení.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej hliníkového lešení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej hliníkového lešení najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.