Prodej hotelů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1BRENY, s.r.o.2 pobočky

17. listopadu 182, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Regionální realitní kancelář s dobrou znalostí místního trhu. Garantujeme solidnost jednání a kvalitu poskytovaných služeb. Zajišťujeme prohlídku nemovitostí, dohodnutí podmínek, sepsání smlouvy. Provádíme inzerce, propagace a nabízení Vaší nemovitosti. Osobně provádíme prohlídky se zájemci o koupi…

2BRANCO K, spol. s r.o.

Zengrova 911, Kolín Bezdlužná

Prodej apartmánů, domů ve Španělsku v oblastech Costa Blanca, Costa del Sol. Prodej od developerů, prodej nemovitostí na Floridě, v Egyptě. Prodej domů a bytů v Praze, ve Středních Čechách, nabídka hotelů v Praze. Komerční nemovitosti.

3JUDr. Lenka Hrušková- dumrealit.cz Nemo

třída Osvobození 309, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

JUDr. Lenka Hrušková Dumrealit.cz zprostředkovává prodej, pronájem a výkup všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady.

4REALART s.r.o.

Poskytování služeb realitní kanceláře.

5KUTA a.s.

3.7
★★★★★
★★★★★
(49)
Zelený pruh 95, Praha 4 - Braník Bezdlužná

Prioritním programem činnosti společnosti KUTA je provozování a pronájem nebytových prostor, a to výhradně v nemovitostech, které vlastní a dále prodej pozemků určených k výstavbě. Mezi další aktivity patří mimo jiné také realitní služby, reklamní a propagační činnost, hotelové služby a provoz…

6ECO HOTEL, a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(286)
Kamýcká 232/2a, Praha 6-Sedlec Bezdlužná

ECO HOTEL, a.s., se sídlem Kamýcká 232/2a, 160 00, Praha-Sedlec, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 13704, Městský soud v Praze. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba,…

7DECKART reality

Naším oborem je prodej a pronájem domů, bytů, pozemků, zahrádek, chat, chalup, zemědělských usedlostí, restaurací, hotelů, lesů, rybníků, činžovních domů, apartmánů, průmyslových hal a továren.

8EXTRA ESTATE, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Astlova 3205/1, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Nabízíme rychlý a spolehlivý prodej nemovitostí byty a rodinné domy i pozemky či developerské projekty a komerční nemovitosti obchodní a činžovní domy i hotely a továrny i restaurace dále databáze zahraničních klientů a zastoupení v Rusku.

9BMC WORLDWIDE s.r.o.

Kompletní servis při vyhledávání a prodeji nemovitostí po celém světě - luxusní rezidence, byty, vily, hotely, restaurace i developerské pozemky.

10UNICAR Trade, s.r.o.

Komeřční i nekomerční objekty, pronájem a prodej skladů, výrobních, kancelářských a obchodních prostor, komerční pozemky, zpevněné plochy,ubytovny, hotely a byty.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej hotelů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej hotelů najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.