Prodej karabin – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Český ráj outdoor sports s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(172)
Nerudova 616, Mladá Boleslav II

ZAbýváme se prodejem sportovního oblečení, termoprádla a dalších doplňků. Nacházíme se v Mladé Boleslavi.

2SINGING ROCK s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme servis vybavení pro horolezectví, outdoor, turistiku, sport, volný čas a práci ve výškách - lana, úvazky, karabiny, smyčky, pracovní postroje a pomůcky. Provozujeme internetový prodej i maloobchod Mountain shop. Poradenství a školení BOZP ve vlastním polygonu…

3Army-shop - Kysela Radek

4.7
★★★★★
★★★★★
(45)
Za Mlýnem 146, Liberec XXX…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

U nás najdete veškeré army produkty, potřeby pro airsoft, outdoor, camping, rybaření a další zboží pro volný čas. Prodáváme také army originály.

4Rock Empire, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(34)
Nádražní 712, Benešov nad… Bezdlužná

Výroba a prodej horolezeckého vybavení a zabezpečovacích prostředků OOP. Nabízíme postroje, lana, karabiny, slaňovací zařízení, tlumiče pádu. Zajišťujeme poradenství a školení bezpečnosti práce ve výškách na polygonu, revize OOP, servis produktů značek Rock Empire.

5Climbing CZ s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Příšovice 56, Příšovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme internetový i kamenný prodej outdoorového oblečení, vybavení a také obuvi. Dodáváme hlavně značky RAB a specializovaný prodej MAMMUT. Prodáváme horolezecké a vysokohorské vybavení, outdoor, spacáky a oblečení, oblečení Softshell, Windshell, spodní funkční prádlo, karabiny a magnesium.…

6SINGING ROCK s.r.o.- Outlet.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Poniklá 317 , Poniklá
Otevřeno do 17:00

Provozujeme internetový eshop s nabídkou vybavení pro horolezce, turistické, lezecké i pracovní vybavení. Nabízíme lana, úvazky, karabiny, jistící prostředky, smyčky, kladky, blokanty, helmy, cepíny, mačky, slackline, oblečení, obuv, potřeby pro turistiku a camping, pracovní postroje a pomůcky.

7Vertical Trade, s.r.o.

Naším oborem je velkoobchodní prodej vybavení pro outdoor, horolezectví a práce ve výškách. Nabízíme karabiny, tlumiče pádu, kotvící prostředky a kladky.

8Měkota Jakub

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Tř. T. G. Masaryka…, Nový Bor Bezdlužná

E-shop s prodejem outdoorového, turistického a horolezeckého vybavení. Nabízíme horolezecká lana, lezečky, úvazky, bouldermatky, jištění a karabiny, batohy, vybavení do hor, turistické, pracovní vybavení, příslušenství a další.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej karabin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej karabin najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.