Prodej kazetových systémů – Střední a Severní Čechy

Prodej kazetových systémů je v oblasti Střední a Severní Čechy stále velmi žádaný. Tyto systémy jsou ideální pro ukládání a organizaci různých materiálů, jako jsou dokumenty, fotografie, filmy a další.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1V - MONT s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Svárovská 1232, Praha 9 Kyje Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž sádrokartonových konstrukcí, okna Velux, fasádní zateplovací systém.

2Dobiáš Vladimír - GIPS komplet

Provádíme realizace podkrovních bytů a půdních vestaveb včetně zateplení. Montujeme sádrokartonové konstrukce, kazetové podhledy, příčky. Prodej a montáž fasádních systémů. Malby interiérů. Rozvoz materiálů.

3ATROS sádrokartony s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Maršovická 306, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Firma poskytuje služby velkoobchodu a maloobchodu se sádrokartony, izolacemi, systémy suché výstavby a minerálními podhledy.

4Armstrong Floor Products Czech Republic,s.r.o.

Zastupujeme výrobce přírodního linolea a vinylových podlahových krytin značky DLW pro Českou a Slovenskou republiku. Specializujeme se na různé druhy podhledů a stropních krytin. Najdete u nás například akustické, minerální, kovové, dřevěné nebo měkké stropní podhledy. Dále pak závěsné systémy.

5EMPL - LIBEREC spol. s r.o.

Pobočná 239, Liberec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby ve stavebnictví. Specializujeme se hlavně na montáže sádrokartonu, zateplování fasád, minerální podhledy, podlahy a rekonstrukce domů i bytů.

6GIPS-IN s.r.o.

GIPS-IN s.r.o., se sídlem Holečkova 907/47, 150 00, Smíchov-Praha, v okrese Praha 5 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 286232, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

7STAVO-G spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Macháčkova 299, Kutná Hora
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Nabízíme veškeré sádrokartonářské práce, příčky, podhledy, půdní vestavby. Dále nabízíme prodej a montáž sádrokartonových systémů, míchání interiérových a fasádních barev, zateplení fasád, dopravu materiálu, kalkulaci zdarma. Bližší informace a ukázky naší práce si můžete prohlédnout na…

8GAZELING s.r.o.

Naším oborem je prodej střešních a fasádních systémů. Dodávka a montáž opláštění hal skandinávského typu kazetovými a profilovanými systémy a rekonstrukce střech. V našem sortimentu naleznete okapové systémy stavebnicového typu, střešní doplňky. Provádíme montáže střech z lehkých tabulových krytin.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej kazetových systémů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho firem a soukromých osob, kteří hledají kvalitní a spolehlivé kazetové systémy pro své potřeby.

Kazetové systémy jsou vyráběny v různých velikostech a kapacitách, aby vyhovovaly potřebám různých zákazníků. Tyto systémy jsou také velmi snadno použitelné a umožňují rychlý a snadný přístup k uloženým materiálům. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici různé typy kazetových systémů, které jsou vhodné pro různé účely.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé kazetové systémy v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na specializované prodejce, kteří nabízejí širokou škálu těchto produktů. Tyto prodejci vám mohou poskytnout odborné poradenství a pomoci vám vybrat ten správný kazetový systém pro vaše potřeby. S kazetovými systémy můžete snadno a efektivně organizovat své materiály a ušetřit čas a prostor.