Prodej keramických kachlí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 97 nalezených Filtry

1Kamnářství Vošický1 pobočka

Šternberkova 766/19, Praha 7 Bezdlužná Ověřená

Stavba a rekonstrukce vnitřních i venkovních krbů na míru, udíren, kachlových a krbových kamen, rozvodů teplé vody a teplého vzduchu. Poskytování poradenství a servisu.

2Turyna Jaroslav - KRBY

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Petra Bezruče 476, Pečky
Otevřeno od 9:00

Klasické, moderní, bio, vnitřní, zahradní krby, kamna, kachlová kamna. Stavba krbů na klíč. Dovre, Aduro, Thorma, Focus, Sequin, Stüv, Bodart & Gonay. Renovace, opravy starších krbů. Krbové vložky Steko, Spartherm, Kobok, Stűv.

3Šmejcký Jiří

Malá rodinná firma zabývající se stavbou horkovzdušných a teplovodních krbů již několik let. Stavba převážně moderních krbů, krbů z přírodního pískovce a mramoru. Dále pak velmi oblíbené a praktické kachlové krby či kachlová kamna. Možnosti realizace stavby krbu či kachlových kamen přímo u Vás doma…

4Krby Kamna Székely, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Choťánky 74, Choťánky Bezdlužná

Nabízíme kamna, krbové vložky, kouřovody a příslušenství pro stavby krbů a kamen, materiály pro kamnáře. Zajišťujeme stavbu pro horkovzdušné krby, kachlová kamna, sporáky, krby a pece. Nabízíme službu poradenství. Zhotovujeme návrhy krbů a kamen.

5Kurka Jaroslav - Kamnářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Lobňanská 1071, Pečky Bezdlužná

Specializujeme se na stavbu krbů, krbových vložek a krbových kamen na zakázku. Dodáváme krby, krbové vložky, kamna, materiály pro krby a příslušenství.

6KRBY KOMPLET - David Naďo

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bylany 88, Chrášťany – Bylany
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti vytápění domů, bytů a zahradních krbů. V našem sortimentu najdete kamna, krby a krbové vložky. Dodáváme palivové dřevo z českých lesů velmi vysoké kvality. Zaměřujeme se i na výstavbu, frézování a vložkování komínů. Působíme ve Středočeském kraji, ale…

7BH Kamnářství1 pobočka

Pro vaše tepelné pohodlí stavíme kachlová kamna, kuchyňské kachlové sporáky i sálavé krby dle individuálních návrhů, požadavků a potřeb. Umíme vyrobit také pece na chleba a další lahodné pokrmy.

8Kamnářství Burák1 pobočka

Klasická kachlová i moderní kamna, pece, sporáky, krby, krbová kamna i udírny.

9KRBY B+B s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sukorady 96, Sukorady Bezdlužná

Zabýváme se realizací atypických teplovzdušných, teplovodních, kachlových a elektrických krbů i krbových kamen.

10PROPEC spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Pražská 691, Úvaly
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme dodavatelem potřeb pro keramické dílny a kreativní činnost. Nabízíme výtvarné pomůcky a hmoty, dekorační glazury a barvy, vybavení pecí a izolační materiály pro stavbu pecí či kamen.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej keramických kachlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej keramických kachlí najdete 97 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 87 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 29 firem v regionu Střední a Severní Čechy.