Prodej komerčních objektů – Střední a Severní Čechy

Prodej komerčních objektů v oblasti Střední a Severní Čechy je v současné době velmi žádaným tématem. Nabídka těchto nemovitostí je velmi rozmanitá a zahrnuje například obchodní prostory, kancelářské budovy, sklady a další.

1–10 firem z 131 nalezených Filtry

1PMS, spol. s r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(11)
Za Bažantnicí 51, Poděbrady Ověřená

Nabízíme vám komplexní služby v investiční výstavbě. Provádíme kompletní realizace pozemních staveb – rodinné domy na klíč, bytové domy, komerční objekty a průmyslové budovy. Realizujeme vlastní developerské projekty a nabízíme byty k prodeji. K činnostem naší společnosti dále patří…

2TRIÁDA realitní kanceláře s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiráskova 133, Turnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Realitní kancelář TRIÁDA se pohybuje v oblasti realit, především zajišťuje pronájem a prodej nemovitostí, rekreačních a komerčních objektů, jako jsou chaty a chalupy i pozemky. Náš tým zkušených makléřů provede odborné znalecké posudky, zajistí prohlídky, fotografie nemovitosti a výkup vaší…

3MVDr. Martin Vašák - Vašák&Partneři REALITY1 pobočka

Zajíšťujeme prodej, pronájem a výkup domů, bytů, pozemků, komerčních objektů, rekreačních objektů i developerských projektů.

4JUDr. Lenka Hrušková- dumrealit.cz Nemo

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
třída Osvobození 309, Příbram
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

JUDr. Lenka Hrušková Dumrealit.cz zprostředkovává prodej, pronájem a výkup všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady.

5Domus 2000 s.r.o. - RE/MAX 20001 pobočka

Jsme spolehlivým a vysoce odborným poskytovatelem realitních služeb. Práci v oboru realit děláme tak, aby klienti byli naším přístupem a předvedenou prací spokojeni.

6Reality PS1 pobočka

Poskytujeme služby v oblasti pronájmu, prodeje a nákupu nekomerčních i komerčních objektů.

73V Reality s.r.o.

Realitní kancelář a developer působící v Praze, Středočeském i Jihočeském kraji. Reality a nemovitosti na prodej. Nabízíme také pronájem a výkup nemovitostí. Zaměření na rodinné domy, kanceláře, komerční prostory a objekty. Vykupujeme pozemky.

8iReality, s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(15)
Máchova 439/27, Praha 2 - Nové Město Bezdlužná

Zabýváme se zprostředkováním pronájmů a prodejů bytů, domů, komerčních objektů, pozemků a správou nemovitostí. Máme bohaté zkušenosti s ubytováváním korporátních klientů.

9REALITY KŘEN1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
dr. Zikmunda Wintra…, Praha 6-Bubeneč
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše realitní kancelář působí na trhu s nemovitostmi od roku 1997. Od té doby jsme realizovali přes 1000 obchodních případů, od těch nejjednodušších až po ty složité; na př.: případy spojené se zajištěním reúvěru na dříve poskytnuté úvěry, které si klienti zajistili sami, před navázáním spolupráce…

10HOME 4 PEOPLE a.s. - realitní kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svornosti 985, Praha 5 Bezdlužná

Specialisté na služby na realitním trhu – prodej a pronájem bytů, domů, pozemků a komerčních objektů. Samozřejmostí je pomoc při zajištění financování a kvalitní právní servis.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej komerčních objektů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi specifický trh, je důležité mít kvalitního partnera, který vám pomůže najít ten správný objekt. V oblasti Střední a Severní Čechy působí řada realitních kanceláří, které se specializují právě na prodej komerčních nemovitostí. Tyto kanceláře vám mohou nabídnout nejen širokou nabídku objektů, ale také profesionální poradenství a pomoc při celém procesu nákupu. Pokud tedy hledáte kvalitní komerční objekt v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat některou z realitních kanceláří a nechte si poradit od odborníků.