Prodej laboratorní techniky – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1TRIGON PLUS spol. s r.o.

Firma TRIGON PLUS byla založena v roce 1990 jako výhradně česká firma. To se nezměnilo ani v roce 2016, kdy prošla společně se svou slovenskou pobočkou transformací v holdingové uspořádání, zastřešené akciovou společností TRIGON GROUP a.s.. Ta nadále působí jako zástupce řady světových výrobců…

2ROFA PRAHA, s. r. o.

Pod Hájem 201, Tursko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme laboratorní přístroje a provozní analyzátory. Zastupuje výrobce PAC (Alcor, Antek, Herzog, ISL, PetroSpec, Precision), Bellingham and Stanley, Julabo, Paragon, PCS, Plint & Partners, ROFA, Seres, Tannas, Teledyne - Tekmar, Waukesha. Certifikace - ISO 9001:2000.

3INOLAB, spol. s r.o.

Výroba, prodej a dodání laboratorní techniky.

4PLATOM servis spol.s.r.o.

Společnost Platom servis se specializuje na prodej a servis zdravotnické, rehabilitační a laboratorní techniky. Provádí revize, prohlídky včetně kompletního servisu zdravotnické techniky pro státní i soukromý lékařský sektor. V nabídce má i kompletní vybavení ordinací a sálů.

5INLAB Medical, s.r.o.

Nabízíme prodej rychlých diagnostických testů i veterinární techniky a kardiostimulační techniky či výpočetní a kancelářské techniky.

6LAB MARK a.s.

Jsme dodavatelé klinické diagnostiky a molekulární biologie a nabízíme reagencie, biochemikálie, protilátky, kontroly SERO, NGAL, ELISA, PCR, Real-Time PCR atd. Z přístrojů centrifugy, skenery, elektroforézy či pipety. Jsme rychlí, flexibilní, spolehliví.

7MK Servis, s.r.o.

Výroba a prodej analytických přístrojů a přístrojové techniky.

8Blue Panther s.r.o.

Specializujeme se na prodej měřicí techniky. Poskytujeme poradenství u profesionálních měřicích přístrojů. Provádíme kalibrace měřicí techniky a servis. Vyvíjíme řešení pro energetiku v průmyslu. Kontaktujte nás!

9Altec spol. s.r.o.

Kořenského 902/8, Ústí nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Altec spol. s.r.o. byla založena před 25 lety v Praze. Mezi obory podnikání patří: Výroba ostatních elektrických zařízení, Nespecializovaný velkoobchod, Činnosti v oblasti informačních technologií, ale zabývá se i dalšími 4 obory. Je aktivní bez omezení činnosti.

10CONSYGEN CZ s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Anenské náměstí 211…, Praha 1-Staré Město Bezdlužná

Nabídka prodeje laboratorní techniky pro stanovení mikrobiologické nezávadnosti vody.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej laboratorní techniky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej laboratorní techniky najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.