Prodej minerálů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 619 nalezených Filtry

1Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373 -…1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Skálova 373, Turnov Bezdlužná Ověřená

Střední uměleckoprůmyslová škola vyučuje čtyřleté obory se zaměřením na umělecké zámečnictví a umělecké kovářství, zlatnictví a stříbrnictví, broušení a rytí drahých kamenů. Vyšší odborná škola poskytuje tříleté pomaturitní studium v oboru restaurování kovů, minerálů a organolitů.

2RAPOL s.r.o. (Střední Čechy)1 pobočka

Ke Škole 179, Radouňka,…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Výroba a prodej pěnového polystyrenu ve formě bloků, desek a polystyrenových přířezů, které jsou využívány zejména ve stavebnictví pro zateplování a izolaci. Dále se zaměřujeme na šikmé střechy a ploché střechy. Izolace provádíme i u podlah a akustických plovoucích podlah.

3KAMENOLOMY ČR s.r.o. - centrála, Kolín38 poboček

Nabízíme těžbu, výrobu a prodej drceného kameniva a kameniva pro kolejová lože či regulaci vodních toků.

4D&K Gips s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(129)
Mělnická 88, Bořanovice… Bezdlužná

Nabízímr prodej a montáž sádrokartonu Knauf, tepelných izolací Knaufinsulation, Nobasil, minerálních podhledů a plovoucích podlah Tarkett.

5MPK invest s.r.o.

Naše firma se specializuje na prodej materiálů určených pro suchou výstavbu a zateplení objektů. Montáží sádrokartonových a minerálních konstrukcí včetně veškerého příslušenství.

6Stavebniny u Nováků s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiřího Šotky 773, Nové Strašecí Bezdlužná

Zabýváme se prodejem stavebnin a stavebních materiálů. Nové Strašecí je naší první prodejnou a zároveň sídlem společnosti Stavebniny u Nováků založené 16.ledna 1995.

7Malva Stavebniny spol. s r.o.

Cirkusová 2955, Praha 9 - Horní…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializujeme sen a prodej a také rozvoz stavebního materiálu: cihly, porobeton, ztracené bednění, ploty, zámková dlažba, palisády, dřevo, eps, skelná izolace, hydroizolace, venkovní strukturální omítky, míchání barev, malty, štuky, sádrokartony, kotevní technika, lepící tmely, stavební sádry,…

8KAMENOLOMY ČR, s.r.o.38 poboček

Drcené kamenivo, jeho těžba, výroba a prodeja, kameniva pro kolejová lože, nebo regulace vodních toků.

9AROS-STAV s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Mělnická 63/67, Libiš Bezdlužná

Prodej a montáž sádrokartonů Knauf a Lafarge, minerálních podhledů OWA, Armstrong, Ecophon a kovových podhledů Luxalon, tepelných a akustických izolací Rotaflex, Ursa, Orsil. Dále montujeme suché podlahy Fermacell, Knauf Brio a fasádní zateplovací systémy. Půjčujeme pojízdné lešení - lešenové věže…

10SDK Mont

Provádíme stavby a přestavby rodinných domů, sádrokartonové konstrukce, rekonstrukce bytových jader, půdní vestavby a pokládku podlah.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej minerálů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej minerálů najdete 619 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 557 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 186 firem v regionu Střední a Severní Čechy.