Prodej mladých rostlin – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho prodejen, které nabízejí mladé rostliny pro zahradníky i začátečníky. Tyto prodejny se snaží nabízet široký sortiment rostlin, které jsou vhodné pro danou oblast a klimatické podmínky.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná zahradní…5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
sady Na Polabí 411…, Mělník ( vchod z ul… Bezdlužná Ověřená

Jsme střední škola a vyšší odborná škola se zahradnickým zaměřením. Nabízíme učební obor Zahradník, maturitní obor Zahradnictví a vyšší odborné studium v oboru Zahradní a krajinná tvorba. Přihlaste se na naši zahradnickou školu a studujte v příjemném prostředí s moderním vybavením.

2CZ - FLORA, odbytové družstvo

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
K Přívozu 3932, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba i prodej květin a okrasných dřevin. CZ-FLORA, odbytové družstvo vzniklo spojením renomovaných pěstitelů a majitelů skleníkového hospodářství pro zastřešení prodeje vlastní produkce do široké obchodní sítě v oboru květinářství a okrasných dřevin.

3AZALEA Chlumec s.r.o.

Sempra 80, Chlumec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se vlastním pěstováním hrnkových kvetoucích květin, okrasných rostlin, dřevin. Nabízíme pouze velkoobchodní prodej. Zboží distribuujeme v nejvyšší kvalitě, profesionální přístup je nám vlastní, našim cílem je spokojený zákazník. Zakázky dohodou.

4Zahradnictví Cinke s.r.o.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(142)
Arbesova 1405, Žatec Bezdlužná

Jsme zahradnictví se zaměřením na pěstování mladých rostlin. Navazujeme na padesátiletou tradici v pěstování chryzantém, postupně doplňujeme i další druhy balkonových a záhonových květin a bylin.

5FLOR - EXPRESS - KADAŇ, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(66)
Průmyslová 2003, Kadaň Bezdlužná

Zabezpečujeme mezinárodní a vnitrostátní přeprava řezaných mladých a hrnkových rostlin. Minimalizujeme čas mezi nakládkou rostlin a vykládkou v místě určení. Poskytujeme veškerý servis týkající se dopravy.

6Mgr. Knop František

Velkoobchodní a maloobchodní prodej přírodních doplňků, biopotravin a raw výrobků. V naší nabídce najdete řasy chorella a spirulina, mladý ječmen, chia semínka, sušené plody goji, brusinky aj.. Dodáváme také superfoods jako je maka, mladá pšenice, kakaové boby, bio oleje, aloe vera, rostlinné…

7MLÁDEK Martin- květinářství a zahradnictví

4.5
★★★★★
★★★★★
(340)
Pacovská 1179/2a, Praha 4
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme pokojové rostliny, kvetoucí rostliny řezané i hrnkové, bylinky, obaly na rostliny. Zhotovujeme vazby, věnce a květinové dekorace pro různé příležitosti.

8Ovis ammon s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiráskova 89, Mnichovo Hradiště
Dnes už má zavřeno

Ovis ammon s.r.o., se sídlem Jiráskova 89, 295 01, Mnichovo Hradiště, v okrese Mladá Boleslav a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 229315, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

9Raisová Petra

Zabýváme se výrobou točené užitkové i dekorativní keramiky. Vyrábíme ručně modelované objekty s rostlinnými či zvířecími motivy.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej mladých rostlin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Mladé rostliny jsou ideální pro ty, kteří chtějí začít s pěstováním zahrady, protože jsou snadno ovladatelné a mají nižší nároky na péči. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho prodejen, které nabízejí mladé rostliny za příznivé ceny a s profesionálním poradenstvím. Pokud hledáte kvalitní a zdravé rostliny pro vaši zahradu, určitě navštivte některou z prodejen v oblasti Střední a Severní Čechy.