Prodej náhradních dílů Isuzu – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Jaroslav Stehlík

Erbenova 877, Mladá Boleslav
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme servis, opravy a prodej stavebních strojů, manipulační techniky. Dále technické kontroly vysokozdvižných vozíků, revize LPG pohonů VZV, prodej náhradních dílů, renovace hydraulických prvků-čerpadla, hydromotory, hydraulické válce, rozvaděče. Renovace otvorů bimotor.

2AUTA s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(124)
Žižkova 660, Příbram II

Autorizovaný dealer, prodej a servis nových a starších vozidel, příslušenství a náhradních dílů značky Kia, Opel, Nissan a Isuzu.

3TURANCAR CZ, s.r.o. - Prodej a servis autobusů ISUZU3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(41)
Bavorská 856/14, Praha 5 - Stodůlky
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Společnost TURANCAR CZ, s.r.o. na českém trhu zastupuje výrobní závod ANADOLU ISUZU Otomotiv již od roku 2004. Jako dceřinná společnost slovenského Turancar - Viliam Turan byla v České Republice založena především pro účely podpory a prodeje autobusů ISUZU a to zejména takzvaně malokapacitních nebo…

4Carforyou s.r.o. - Autosalon a autorizovaný servis Úvaly u Prahy

Tuklaty 186, Úvaly u Prahy
Otevřeno do 18:00

Autosalon Car For You najdete přímo na výpadovce Praha - Kolín, silnice č.12 cca. 2 km za obcí Úvaly ve směru z Prahy na Kolín v servisním areálu TYGR CENTRUM, který je viditelný po levé straně přímo z uvedené silnice viz mapa. Nabízíme záruční i pozáruční autorizovaný servis vozů CHEVROLET, OPEL,…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej náhradních dílů Isuzu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej náhradních dílů Isuzu najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.