Prodej nebytových prostor – Střední a Severní Čechy

Prodej nebytových prostor v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální pro podnikatele, kteří hledají vhodné prostory pro své podnikání. Tyto prostory jsou určeny pro různé účely, jako jsou kanceláře, sklady, výrobní haly a další.

1–10 firem z 966 nalezených Filtry

1Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s.

Kněžice 94, Kněžice Bezdlužná Ověřená

Věnujeme se zemědělství. Prodáváme nezpracované zemědělské výrobky za účelem zpracování nebo dalšího prodeje. Dále se zabýváme opravami pracovních strojů, přípravnými pracemi pro stavby, výrobou strojů a pěstováním obilí a dalších rostlinných produktů.

2LIPEX PLUS spol. s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(45)
Kvítkov 8, Česká Lípa Ověřená

Nabízíme vám autorizovaný servis a prodej vozidel Honda a Citroën. V našem autoservisu provádíme veškeré mechanické opravy, diagnostiku vozů, geometrie kol 3D, servis autoklimatizací, pneuservis a mnoho dalších servisních prací. Dále se specializujeme na prodej zahradní techniky Honda a…

3AGROSERVIS Sulejovice, a.s.

Kaplířova 233, Sulejovice Bezdlužná Ověřená

V AGROSERVIS Sulejovice se zabýváme pronájmem kanceláří a pronájmem skladových prostor zejména pro zemědělskou výrobu. Pronajímáme také skladové prostory pro zemědělskou techniku a k parkování nákladních aut. Zajišťujeme posklizňovou úpravu zemědělských komodit. Kontaktujte nás.

4STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(39)
Smetanova 479, Uhlířské Janovice Bezdlužná

Obrábění na CNC soustruzích COLCHESTER a IKS, CNC obráběcích centrech HAAS a COLCHESTER, klasické obrábění, protahování drážek, ohýbání trubek do průměru 110 mm, lisování do 100 t, dělení materiálu na CNC pásových pilách, CNC tvarové dělení plechů laserem, plamenem a plazmou, barvení práškem.…

5FEROSTAV, a.s.

Ovčárecká 312, Kolín
Dnes už má zavřeno

Výstavba a plynofikace kotelen včetně příslušenství, výroba a opravy středotlakých kotlů, výroba tlakových nádob, dodatkových výměníků (EKO), obratových komor kotlů, kouřovodů a ocelových komínů. Provozujeme sklad hutního materiálu. Provádíme dělení a řezání materiálu a pronájmy skladové a

6Stavební bytové družstvo Mladá Boleslav

2.7
★★★★★
★★★★★
(35)
Na Radouči 1221, Mladá Boleslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se správou a údržbou bytových i nebytových objektů. SBD je firmou s dlouholetou tradicí, činnost pro své členy a v současnosti i pro nečleny zajišťuje již celých 50 let.

7Čupík Jaroslav

Nabízíme zprostředkování, nákup, prodej a správu nemovitostí. Zakládáme si na kvalitě a profesionalitě.

8Černokostelecký zájezdní pivovár

4.5
★★★★★
★★★★★
(817)
Českobrodská 17, Kostelec nad… Bezdlužná

V prostorách pivováru v Kostelci nad Černými lesy je budováno zcela ojedinělé muzeum historie pivovarství a sladovnictví v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. V pivováru je v provozu pivovarská restaurace. Součástí muzea je i funkční pivovár z 30. let minulého století, který se opět rozdýchává a brzy…

9První jílovská a.s.2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Čs. armády 547, Jílové u Prahy Bezdlužná

Naše společnost První jílovská a.s. (možno užívat tvar 1. jílovská a.s.) je organizačně členěna do třech divizí - Ústředí, Exar, Kovo. Divize Ústředí se zabývá pronájem nebytových prostor, kanceláří, hal ke skladování, výrobních prostor v Jílovém u Prahy a blízkém okolí.

10RECTA s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Podolí 157, Načeradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se nákladní silniční dopravou, vnitrostátní i mezinárodní kamionovu přepravou. Dále zajišťujeme zemní a výkopové práce, prodej stavebního materiálu, písku, cementu, drtí, zemědělské služby. Výstavba polních cest a sportovních hřišť.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej nebytových prostor v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká nabídka nebytových prostor, které jsou vhodné pro různé druhy podnikání. Tyto prostory jsou moderní, dobře vybavené a nabízejí vynikající podmínky pro podnikání. Pokud hledáte prodej nebytových prostor v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě si vyberete z nabídky kvalitních a cenově dostupných prostor, které splní vaše požadavky.