Prodej objímek čelisťových – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho prodejen, které nabízejí široký sortiment objímek a čelisťových. Tyto výrobky jsou nezbytné pro mnoho průmyslových odvětví, jako je například strojírenství, elektrotechnika či automobilový průmysl.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 360/37, Říčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme sortiment spojovacího materiálu, šrouby, matice, podložky vruty. Provádíme povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním. Maloobchod, velkoobchod i internetový prodej.

2Vladimír Fišer - INSTATOP

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Duhová 1079, Kosmonosy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme kotle na tuhá paliva, plynové, elektrické, radiátory deskové, litinové, plechové, koupelnová tělesa, bojlery elektrické, plynové, kombinované, ohřívače vody, čerpadla oběhová, kalová, ponorná, domácí vodárny, trubky PVC, měď, kanalizační, ocelové, kohouty, ventily, magnetické úpravny,…

3MATOUŠEK PETR - PESIMAT

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Palachova 492, Čerčany
Dnes už má zavřeno

Nabízíme elektrosoučástky, včetně zásilkového prodeje a bazaru.

4KB-BK, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Hulice 29, Hulice

Zámečnictví, kovovýroba, výroba školního a kancelářského nábytku. Školní tabule, nástěnky, variabilní stolové desky, skříně, vybavení šaten a další. Výroba závěsové techniky pro potrubí.

5ELDOR DOBŘÍŠ, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Hostomická 1975, Dobříš Bezdlužná

Nabízíme prodej elektroinstalačního zboží a materiál od předních domácích a zahraničních výrobců. Zařizujeme komplexní dodávku elektroinstalačního materiálu pro stavby.

6SCHRAMA, společnost s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5. května 725, Lomnice nad Popelkou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a montážemi hydraulických agregátů. Na trhu působíme již od roku 1991.

7PROFI SPOJKY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Krajní 801, Jesenice Bezdlužná

Kompletní sortiment svěrných spojek. Nabízíme svěrné spojky na vodu a plyn, mosazné Bugatti, litinové AGA a plastové Plassim.

8TUBES International s.r.o. (pobočka Praha 4-Modřany)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Belárií 784/2, Praha 12-Modřany

Výroba a opravy vysokotlakých hydraulických, průmyslových, teflonových, ocelových hadic a příslušenství, kompenzátory, hadicové spojky, objímky, spony, koncovky. Pneumatické, hydraulické prvky, filtry, hydraulické trubky, manometry. Ventily, rozvaděče, čerpadla. Prodej zařízení pro kompletaci hadic.

9md-p.s.materialy s.r.o.

Provozujeme velkoobchodní prodej zednického materiálu. Máme široký výběr hmoždinek, rohových lišt s perlinkou, pěn, tmelů, silikonů a šroubů. Dále v našem sortimentu naleznete metry, vodováhy, kotvy, kotouče, vruty, nýty, barvy, folie sádrokartony, hydroizolace a objímky.

10INSTALACE KOZÁK, s.r.o.

Dodáváme kanalizační odhlučněné třívrstvé potrubí bílé a modré barvy či ležatou kanalizaci. Nabízíme odtoky, sifony, střešní, podlahové i terasové vpustě a vtoky. Prodáváme protipožární tmely a objímky. Nabízíme montáž vody, kanalizace, plyn, topení a protipožární ucpávky.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej objímek čelisťových v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé výrobky, určitě se vyplatí navštívit některou z prodejen v oblasti Střední a Severní Čechy. Nabízejí zde široký výběr objímek a čelisťových různých velikostí a materiálů, které splňují nejvyšší standardy kvality. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo máte jakékoliv dotazy, odborníci v prodejnách vám rádi poradí a pomohou vám najít to nejlepší řešení pro vaše potřeby.