Prodej optických pomůcek – Střední a Severní Čechy

Prodej optických pomůcek je specializovaný obchod, který nabízí širokou škálu produktů pro zlepšení zraku. v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik takových obchodů, které se zaměřují na prodej brýlí, kontaktních čoček, lup a dalších optických pomůcek.

1–10 firem z 272 nalezených Filtry

1Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

2Chrtek Optik1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(18)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.

3OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

4Božena Brzáková - OČNÍ OPTIKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Blahoslavova 1160 , Poděbrady III Bezdlužná

Božena Brzáková - OČNÍ OPTIKA - nabízíme prodej a opravu brýlových obrub, čoček, doplňků a slunečních brýlí.

5Horus Optik s.r.o.4 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
Ohmova 271 (klinika…, Praha 10 - Petrovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika.

6V.M.K., spol. s r.o. - Vše pro RTG

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Proseku 45/9, Praha 9 - Prosek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

VMK-RTG s.r.o. - vše pro RTG, nabídka diagnostických rentgenových a ultrazvukových přístrojů pro humánní i veterinární medicínu, mamografii, stomatologii, sonografii, kostní denzitometrii a veterinární medicínu. Nabízíme prodej a servis produktů - skiagrafické systémy DEL Medical, mobilní rentgeny…

7Kolínský Vít- MK OPTIK3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
U nových domů II/1, Praha 4- Krč Bezdlužná

Zhotovování a opravy brýlí všeho druhu, kontaktní čočky všech dodavatelů, prodej roztoků, komplexní služby oční optiky, velký výběr dioptrických, slunečních a lyžařských brýlí, lupy a dalekohledy. Expresní zhotovení brýlí na počkání nebo do 2 dne. Příznivé ceny, akční nabídky, slevy. Velký výběr…

8Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

9WEKOS - optik, s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej optického zboží. Velkoobchod.

10Davídková Jitka

3.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Rychnovská 651, Praha 9 - Letňany Bezdlužná

Prodej dioptrických brýlí, slunečních brýlí s UV filtrem a prodej optického doplňkového zboží.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej optických pomůcek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V těchto obchodech najdete široký výběr brýlí různých značek a stylů. Nabízejí se zde dioptrické brýle pro dalekozraké, krátkozraké, astigmatiky a další. Kromě toho jsou zde k dispozici i sluneční brýle s dioptriemi, které jsou ideální pro lidi, kteří trpí citlivostí na světlo.

Dalším populárním produktem jsou kontaktní čočky. Ty jsou vhodné pro lidi, kteří nechtějí nosit brýle, nebo pro sportovce, kteří potřebují volnější pohyb. V obchodech s optickými pomůckami v oblasti Střední a Severní Čechy najdete kontaktní čočky různých typů, jako jsou měkké, tvrdé, jednodenní, dvoutýdenní a měsíční.

Pro lidi s omezeným zrakem jsou k dispozici i lupy a další optické pomůcky. Ty jsou ideální pro čtení, práci s drobnými předměty nebo pro sledování televize. V obchodech s optickými pomůckami v oblasti Střední a Severní Čechy najdete široký výběr lupů různých velikostí a typů.

V obchodech s optickými pomůckami v oblasti Střední a Severní Čechy se také nabízejí různé doplňky, jako jsou čisticí prostředky, obaly na brýle a kontaktní čočky, řetízky na brýle a další.

Celkově lze říci, že obchody s optickými pomůckami v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí široký výběr produktů pro zlepšení zraku. Pokud hledáte kvalitní brýle, kontaktní čočky nebo lup, určitě navštivte některý z těchto obchodů.