Prodej optických přístrojů – Střední a Severní Čechy

Prodej optických přístrojů je specializovaný obchod, který se zaměřuje na prodej různých typů optických přístrojů, jako jsou dalekohledy, mikroskopy, lupeny, binokuláry a další. Tyto přístroje jsou určeny pro různé účely, jako jsou pozorování přírody, astronomie, biologie, medicína a mnoho dalších…

1–10 firem z 281 nalezených Filtry

1Krůtková Šárka - Oční optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Žukovova 82/54, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Optika působí ve městě Ústí nad Labem již od roku 1991. Mezi naše hlavní činnosti patří zhotovování brýlí i na lékařský předpis, měření zrakové ostrosti, aplikace kontaktních čoček. Provádíme také opravy brýlí a zabýváme se prodejem jejich doplňků.

2Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

3Chrtek Optik1 pobočka

2.2
★★★★★
★★★★★
(21)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.

4OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

5Božena Brzáková - OČNÍ OPTIKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Blahoslavova 1160 , Poděbrady III Bezdlužná

Božena Brzáková - OČNÍ OPTIKA - nabízíme prodej a opravu brýlových obrub, čoček, doplňků a slunečních brýlí.

6Horus Optik s.r.o.4 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
Ohmova 271 (klinika…, Praha 10 - Petrovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika.

7V.M.K., spol. s r.o. - Vše pro RTG

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Proseku 45/9, Praha 9 - Prosek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

VMK-RTG s.r.o. - vše pro RTG, nabídka diagnostických rentgenových a ultrazvukových přístrojů pro humánní i veterinární medicínu, mamografii, stomatologii, sonografii, kostní denzitometrii a veterinární medicínu. Nabízíme prodej a servis produktů - skiagrafické systémy DEL Medical, mobilní rentgeny…

8Kolínský Vít- MK OPTIK3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(49)
U nových domů II/1, Praha 4- Krč Bezdlužná

Zhotovování a opravy brýlí všeho druhu, kontaktní čočky všech dodavatelů, prodej roztoků, komplexní služby oční optiky, velký výběr dioptrických, slunečních a lyžařských brýlí, lupy a dalekohledy. Expresní zhotovení brýlí na počkání nebo do 2 dne. Příznivé ceny, akční nabídky, slevy. Velký výběr…

9Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

10WEKOS - optik, s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej optického zboží. Velkoobchod.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej optických přístrojů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Obchod s optickými přístroji v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu produktů pro zákazníky, kteří hledají kvalitní a spolehlivé optické přístroje. V nabídce jsou produkty od předních výrobců, jako jsou Leica, Zeiss, Nikon, Swarovski a další.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Střední a Severní Čechy najdete:

1. Dalekohledy - Nabízíme širokou škálu dalekohledů pro pozorování přírody, astronomie a dalších účelů. Naše dalekohledy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

2. Mikroskopy - Nabízíme mikroskopy pro vědecké účely, jako je biologie, medicína a další oblasti. Naše mikroskopy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým rozlišením a jasným obrazem.

3. Lupeny - Nabízíme širokou škálu lupen pro různé účely, jako jsou čtení, práce s malými díly a další. Naše lupeny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

4. Binokuláry - Nabízíme binokuláry pro pozorování přírody, sportovní akce a další. Naše binokuláry jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

5. Příslušenství - Nabízíme širokou škálu příslušenství pro optické přístroje, jako jsou stativy, kufry, čistící sady a další.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Střední a Severní Čechy se zákazníci mohou spolehnout na kvalitní a spolehlivé produkty od předních výrobců. Naši odborníci jsou připraveni pomoci zákazníkům s výběrem nejlepšího optického přístroje pro jejich potřeby.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Střední a Severní Čechy se zákazníci mohou těšit na:

- Širokou škálu produktů od předních výrobců
- Kvalitní a spolehlivé produkty
- Odborné poradenství od našich odborníků
- Příjemné a přátelské prostředí

Pokud hledáte kvalitní optický přístroj, navštivte náš obchod v oblasti Střední a Severní Čechy a nechte se inspirovat naší širokou nabídkou.