Prodej optických přístrojů – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

2Proxis, spol. s r.o.

Spořická 296/46, Praha 8 - Dolní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, pronájem optických přístrojů a systémů: kamery - vysokorychlostní, astronomické, ultrarychlé, kamery s vysokou citlivostí a speciální. Dalekohledy, mikroskopy, pulsní lasery, osvětlovací technika, transportní kufry. Působíme v rámci celé České republiky, na Slovensku máme dceřinou…

3Morávek Martin- D&M Optik

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Tylova 389, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika D&M Optik byla založena jako druhá v Kutné Hoře a existuje od roku 1992. V roce 2009 jsme otevřeli další pobočku v Kolíně. Nabízíme široký sortiment zboží, poradenství a servis. Nabízíme prodej brýlových obrub, slunečních brýlí, kontaktních čoček a optických přístrojů. Provádíme…

4HOMMEL CS, s.r.o.

Naším oborem je prodej optických přístrojů na měření rotačních dílů a rovinnosti, měřidel pro strojírenství a profilprojektorů, multidotykového měření.

5TOPGEOSYS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Beranových 130 , Praha 18 Letňany Bezdlužná

Jsme autorizovaný dealer japonských geodetických přístrojů a stavebních laserů značek Topcon a Sokkia pro Českou republiku. Zabýváme se prodejem, podporou a servisem optických geodetických přístrojů, přijímačů, laserových skenerů, laserových a optických přístrojů pro stavebnictví.

6Levenhuk Optics s.r.o.

Levenhuk je světoznámý výrobce inovativních optických výrobků. Nabízí širokou škálu mikroskopů, triedrů, teleskopů, spektivů, monokulárů, lup, experimentálních sad, pomůcek k čištění optiky a řadu dalších užitečných doplňků.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej optických přístrojů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej optických přístrojů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.