Prodej paletových přířezů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1LESS & TIMBER, a.s.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(57)
Chrudimská 1882, Čáslav Ověřená

Zabýváme se komplexním zpracováním dřeva, převážně kvalitního přesíleného jehličnatého dřeva. Unikátní technologie pásových pil dokáže zpracovat silnou kulatinu v průměru nad 40 cm. Jsme významným producentem truhlářského a stavebního řeziva a radiálních lamel s navazující výrobou lepeného…

2JIHOOBAL, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(28)
Dlouhé Pole 28, Benešov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zabývá výrobou paletových přířezů a stavebního řeziva. Dále prodáváme piliny, krajiny a kůry. Specializujeme se také na prodej paliv. Kontaktní údaje a telefonní číslo naleznete na našich internetových stránkách. Obraťte se na nás!

3Pila TADOS - Taraba Jaroslav1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Ruská 373, Rožďalovice Bezdlužná

Naše pila se zabývá výrobou a prodejem dřeva a řeziva. Zejména pro stavební, tesařské a nábytkářské účely. Nabízíme řezivo jehličnaté, palety, podlážky, bednící dílce a surové přířezy. Dřevo pro výrobu podlahových prken a vlysů, parketové vlysy s perem a drážkou. Zajišťujeme dopravu. Dřevo…

4Šustek Jaroslav

Provozujeme pilu a prodáváme palety.

5DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.

Lazsko 78, Milín
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá zpracováním dřeva z tuzemské produkce. Zařídíme vše od pořezu kulatiny, výroby stavebního a truhlářského řeziva, obkladového materiálu, sušení, lepení, impregnace až po hotové výrobky. Provádíme také výstavbu dřevostaveb, zahradních domků a saun.

6Gammapal s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem Euro palet, pelet pro domácí i průmyslové využití. Nabízíme pelety mix, pelety z dřevěného uhlí, pelety z hnědého uhlí a přírodní obkladový kámen.

7GAMMAPAL CZ s.r.o.

Na Náměstí 487, Všetaty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

GAMMAPAL CZ s.r.o., se sídlem Na Náměstí 487, 277 16, Všetaty, v okrese Mělník a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 269046, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

8Enkler Václav

Nabízíme palety z přírodního palivového dříví.

9Lukeš Pavel - pila

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Zálesní Lhota 200, Studenec Bezdlužná

Zabýváme se výrobou stavebního a truhlářského řeziva, palet a přířezů. Zpracování a impregnace dřeva. Nabízíme prodej paliva a pilin.

10Petr Zavřel

Výroba, nákup a prodej palet všech druhů a paletových přířezů, prodej řeziva.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej paletových přířezů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej paletových přířezů najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.