Prodej papírových knih vám nabízí široký výběr literatury pro každého. Od beletrie po odborné publikace, vše dostupné v lokalitě Střední a Severní Čechy. Navštivte obchod a objevte bohatství světa knih, které obohatí vaši mysl a rozšíří obzory.
1–10 firem z 77 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Prodej a výkup knih, pohlednic a vše co je z papíru (doklady, fotografie, grafiky apod.).
Zajišťujeme prodej, výrobu netradičních kalendářů. Nabízíme službu ofsetového tisku a kalendářovou a knihařskou vazbu.
Prodáváme široký výběr knih v různých žánrech a formátech. Nabízíme učebnice, odborné a beletristické knihy, dětskou literaturu, kuchařky, encyklopedie i cizojazyčnou literaturu.
Prodej rybářských potřeb, odborné literatury, filmů na DVD a kalendářů.
Zajišťujeme dodávky a servis strojů pro tiskárny a knihárny. Prodáváme jak nové knihařské stroje, tak i použité knihařské stroje od předních světových výrobců. Nabízíme širokou škálu spotřebního materiálu.
Kompletní sortiment knih, učebnic, map, průvodců. Nabízíme odkup antikvariátních knih a gramofonových desek - po dohodě. Více informací na www stránkách.
Rodinná knihařská dílna s tradicí od roku 1925 a jedinečný soubor klasických knihařských nástrojů a strojů. Provozuje muzeum, vazbu a konečné zpracování knih. Seznamte se s krásnými ručními vazbami mistra knihaře Jendy Rajmana (1892 – 1965). Umělecký knihař – výtvarník Jenda Rajman, který prožil…
Prodej knih všech žánrů, mapy, kalendáře, diáře, tiskopisy, školní a kancelářské potřeby, datová media, objednávková a zásilková služba.
Rodinné knihkupectví Daniela nabízí široký výběr 176567 knih, včetně učebnic, e-knih a audioknih. Rádi pomůžeme s výběrem literatury a rychlé vyřízení objednávek. Navštivte naši kamennou prodejnu v Benešově na náměstí.
Nabízíme široký sortiment sportovních cen, razítek a reklamních materiálů, které přispívají k úspěšnému pořádání sportovních akcí. Naše nabídka zahrnuje také copywriting a výrobu firemních tiskovin. Těšíme se na vaše objednávky.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.