Prodej půdních prostor, bytů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Botanický ústav AV ČR, v.v.i. - Věda a výzkum, Průhonický park, Průhonický zámek4 pobočky

Zámek 1, Průhonice Bezdlužná

Provozujeme botanickou zahradu s rozsáhlými sbírkami domácích i introdukovaných rostlin. Botanický ústav Akademie věd České republiky, v. v. i. se zabývá vědeckým výzkumem vegetace na úrovni organizmů, populací, společenstev a ekosystémů. Vědecká náplň ústavu v současnosti zahrnuje zejména…

2Stavební podnik spol. s r.o.

Provoz stavební firmy. Provádíme stavby a rekonstrukce , projektovou činnost , půdní vestavby, inženýrskou činnost a projekty, správa nemovitostí. Firma má k dispozici většinu stavebních profesí, nákladní dopravu a těžkou mechanizaci.Stavby na klíč, včetně inženýrských a projekčních činností.

3REALITY SERVIS - BYTEČKY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Otradovická 733/15, Praha 4 Bezdlužná

Zajistíme kompletní poradenství v realitní oblasti včetně právního servisu. Zařídíme prodej a pronájem bytů všech druhů vlastnictví, činžovních domů, vil, rodinných domků, pozemků a chat. Provádíme správu nemovitostí. Zabýváme se půdní výstavbou bytů.

4Czech Buildings, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Taškentská 1413/8, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Projekční a inženýrská činnost. Realizace a prodej půdních bytů.

5Půdy realizace, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jičínská 1616, Praha 3 Bezdlužná

Zprostředkováváme pronájem či prodej bytů. Zabýváme se nabídkou bytů v posledních podlažích činžovních domů. Provádíme úplnou přestavbou původních nevyužívaných půdních prostor domů. Realitní činnost.

6MOSTAV s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Obránců míru 2629/5, Most
Otevřeno do 17:00

Nabízí zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Dále prodej vlastních nemovitostí a hotových projektů, realitní činnost, financování a pojištění nemovitostí. Vyklízení a odvoz dodávkou, rekonstrukce bytů, domů a koupelen.

7REALPARTNERS1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mašatova 199/14, Praha 4 - Kunratice Bezdlužná

Nabízíme prodej, výstavbu, rekonstrukci a vybavení bytů. Široká nabídka developerských projektů a půdních bytů v Praze a okolí. Komplexní finanční a právní služby. Působíme v západních i východních Čechách.

8ŽÍDELOVÁ Eliška, Ing.

Nabízíme prodej nových půdních bytů a vil i rodinných domů a rekreačních objektů a dále zajištění kompletního právního servisu.

9ATTIC reality s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jeseniova 1151/55, Praha 3 -Žižkov Bezdlužná

Naše kancelář se zabývá již několik roků převážně prodejem nových půdních bytů a bytových komplexů a také pozemků pro stavby rodinných domů a dále zároveň zprostředkováváme i prodej jakýchkoliv jiných nemovitostí a také jejich pronájem.

10Ability Real Estate s.r.o.1 pobočka

Poskytujeme a zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí i služby investorům v oblasti developmentu dále půdní nástavby i tržní odhady nemovitostí či právní servis a hypotéky v naší společnosti je bezplatný poradenský servis dále garantujeme hladký průběh realitní transakce.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej půdních prostor, bytů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej půdních prostor, bytů najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.