Prodej pytlovaného uhlí – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho prodejců pytlovaného uhlí, kteří nabízejí kvalitní palivo za přijatelné ceny. Pytlování uhlí zajišťuje snadnou manipulaci s palivem a zároveň chrání před vlhkostí a nečistotami.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Valdmann - palivo, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Karlštejnská ulice, Roblín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Sháníte kvalitní dřevo na topení? Pak jsme tu pro vás. Zabýváme se prodejem a rozvozem pevného paliva a palivového dřeva. Dále vám nabízíme hnědé uhlí, koks, německé hnědouhelné brikety a doplňkově i pytlované dříví a svazkové brikety.

2Šarlingr s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Pavlíkov 213, Pavlíkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem tuhých paliv. U nás zakoupíte uhlí, koks, palivové dřevo a dřevěné pelety. Prodáváme i kotle na tuhá paliva a tepelná čerpadla vzduch-voda. Mezi naše další služby patří prodej zahradní zeminy, písku, štěrku, valounů a mnoho dalšího.

3Turyna Jaroslav - KRBY

4.3
★★★★★
★★★★★
(75)
Petra Bezruče 476, Pečky
Dnes už má zavřeno

Klasické, moderní, bio, vnitřní, zahradní krby, kamna, kachlová kamna. Stavba krbů na klíč. Dovre, Aduro, Thorma, Focus, Sequin, Stüv, Bodart & Gonay. Renovace, opravy starších krbů. Krbové vložky Steko, Spartherm, Kobok, Stűv.

4Starosta Karel1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
U Topolů 1953, Vlašim Bezdlužná

Prodej paliv, písků a automatických kotlů. Provoz vnitrostátní i mezinárodní kamionové dopravy. Hnědé uhlí, černé uhlí, koks, velké německé brikety, dřevo, dřevěné pelety, písky, štěrk, mulčovací kůra, okrasné kameny.

5PALIVA V & V SEDLČANY s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(32)
Potoční 664, Sedlčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej paliv jako hnědého uhlí Ledvice a černého uhlí, koksu, briket a pilinových balíčků. Prodáváme jihočeský praný písek, kačírek, štěrk i mulčovací kůru. Nabízíme prodej automatických ekologických uhelných kotlů Ekoefekt Carborobot.

6Z & D, s.r.o.2 pobočky

Distributor a dovozce německých briket REKORD. Velkoobchodní a maloobchodní prodej uhlí, koksu, dřevěných, uhelných briket, pelet i palivového dřeva.

7UHELNÉ SKLADY, KOVOŠROT

4.5
★★★★★
★★★★★
(32)
Mělnická 91/1, Libiš
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše rodinná firma byla založena roku 2004. Specializujeme se na rozvoz a prodej hnědého uhlí, výkupem barevných kovů, papíru a zpětný odběr elektro spotřebičů, kabelů a výkup kovů. Zdarma odvezeme vaše elektrospotřebiče. Kontaktujte nás!

8ASTRA Mělník, s.r.o.

Nákup, prodej i skladování paliv a maziv.

9UHLÍŘSTVÍ FRÝDLANT, s.r.o.1 pobočka

Dodáváme Bílinské uhlí, které je známé nízkým obsahem síry, dehtu a ostatních škodlivin, a lužické brikety. Prodáváme a instalujeme kotle Ekoefekt.

10Pospíšil Petr - Prodej uhlí a koksu

gen. Ludvíka…, Lomnice nad Popelkou
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej kvalitního uhlí a briket z českých dolů. Prodáváme také kotle na tuhá paliva značky TOPMAX a DEFRO. Zajišťujeme kompletní instalaci a poradenství. Naší další činností je autoservis a motoservis, dále opravujeme také čtyřkolky, dodávky a sněžné skútry.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej pytlovaného uhlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomu je uhlí v pytli ideální pro domácí topení i pro průmyslové využití. Výhodou prodejců v oblasti Střední a Severní Čechy je také rychlé a spolehlivé dodání uhlí přímo na místo určení. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné uhlí, určitě se vyplatí obrátit se na prodejce v oblasti Střední a Severní Čechy.