Prodej restaurace, hospod – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Sportovní klub Černošice - zimní stadion1 pobočka

Provoz zimního stadionu. Sportovní klub. Nabídka bruslení pro veřejnost. Možnost ubytování na zimním stadionu. Nábor kluků i holek do hokejové školy.

2Černokostelecký zájezdní pivovár

4.5
★★★★★
★★★★★
(655)
Českobrodská 17, Kostelec nad… Bezdlužná

V prostorách pivováru v Kostelci nad Černými lesy je budováno zcela ojedinělé muzeum historie pivovarství a sladovnictví v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. V pivováru je v provozu pivovarská restaurace. Součástí muzea je i funkční pivovár z 30. let minulého století, který se opět rozdýchává a brzy…

3Výrobně-obchodní družstvo Zdislavice

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Zdislavice 36, Zdislavice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pěstování sadbových i konzumních brambor, výroba mléka, chov a prodej skotu a prasat. Technické služby. Vlastníme závodní jídelnu v kulturním domě. Prostor je vhodný ke konání svatebních hostin, oslav, přednášek, školení a jiných akcí. Je zde i taneční sál.

4Taneční škola - Astra Praha, Ing. Miroslav Brožovský7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Bělohorská 262/35, Praha 6 - Břevnov… Bezdlužná

Taneční škola ASTRA pořádá taneční kurzy klasického i moderního tance. Nabízíme letní školu tance, sportovní tanec, letní taneční tábor. Pořádáme taneční pro mládež a pro dospělé včetně tančírny. Vedeme také přípravku pro soutěžní tanec. Nemáte partnera? Nevadí, pořádáme i taneční seznamku.

5Orna Corporation, v.o.s.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Havířská 95, Kladno Bezdlužná

Pronajímáme prodejny, kanceláře, restaurace, sklady, doplňkově také pronájem bytů.

6REALART s.r.o.

Poskytování služeb realitní kanceláře.

7Duchoňová Iva- Prazskebyty.com

Kompletní služby při prodeji a pronájmu nemovitostí, bytů, domů, chat, komerčních objektů, kanceláří, restaurací, obchodů, skladů i pozemků.

8MAT CLUB, s.r.o. - Filmová restaurace, kavárna a salonky3 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(20)
Karlovo náměstí 285…, Praha 2 - Nové Město Bezdlužná

Jako MAT CLUB s.r.o. nabízíme svým zákazníkům kromě provozu kina, restaurace a půjčovny také další servis v oblastí filmu, domácího videa a audia. Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme…

9EVROPA Realitní kancelář LIBEREC

3.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Moskevská 640/55, Liberec
Dnes už má zavřeno

Specliazujeme se na prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebyt. prostor a veškerý servis s tímto spojený (vypracování smluv, notář, tržní odhad a znalecký posudek zdarma, stěhování). Rychlý a kvalitní servis je pro nás samozřejmostí.

10KUTA a.s.

3.7
★★★★★
★★★★★
(49)
Zelený pruh 95, Praha 4 - Braník Bezdlužná

Prioritním programem činnosti společnosti KUTA je provozování a pronájem nebytových prostor, a to výhradně v nemovitostech, které vlastní a dále prodej pozemků určených k výstavbě. Mezi další aktivity patří mimo jiné také realitní služby, reklamní a propagační činnost, hotelové služby a provoz…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej restaurace, hospod v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej restaurace, hospod najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.