Prodej sádrokartonových konstrukcí, systémů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho stavebních firem, které se specializují na prodej sádrokartonových konstrukcí a systémů. Tyto produkty jsou velmi oblíbené mezi stavebníky a řemeslníky, protože jsou snadno montovatelné a umožňují rychlou a efektivní výstavbu.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1V - MONT s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Svárovská 1232, Praha 9 Kyje Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž sádrokartonových konstrukcí, okna Velux, fasádní zateplovací systém.

2HOSS a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Pavlíkova 466, Benešov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme výstavbu občanských i průmyslových staveb, rodinných domů a prodej stavebnin. Zemní práce, projektování. Prodej bytů.

3MONTURA s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti stavebních prací, konkrétně prodej a instalaci oken, dveří, zateplování fasád, zednické a kominické práce. Jsme zkušený tým s více než 10 lety praxe v oblasti okenních, dveřních konstrukcí a stavebních prací. Naše zkušenosti jsme získali realizací jednodušších, ale i velmi…

4MPK invest s.r.o.

Naše firma se specializuje na prodej materiálů určených pro suchou výstavbu a zateplení objektů. Montáží sádrokartonových a minerálních konstrukcí včetně veškerého příslušenství.

5LAKSTAV PRAHA 5 s.r.o. - Stavební firma Neratovice5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Práce 657, Neratovice (Areál… Bezdlužná

Provádíme veškeré stavební práce a rekonstrukce bytů za příznivé ceny. Provádíme zateplování staveb se zajištěním lešenářských, malířských a lakýrnických prací. Nabízíme montáž sádrokartonů, pokládání podlahových krytin a prodej stavebního materiálu pro zateplování a pokládání podlah.

6SDK Mont

Provádíme stavby a přestavby rodinných domů, sádrokartonové konstrukce, rekonstrukce bytových jader, půdní vestavby a pokládku podlah.

7BOBSTAVBY, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dělnická 209, Velebudice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zajišťují výstavby rodinných domů, rekonstrukce objektů a zateplení budov. Provádí strojní omítky včetně sádry a litých podlah, výkopové práce, obklady a dlažby. Staví samonosné, laminátové, fóliové bazény, klasické a venkovní krby. Také provádí výměny obrubníků, dlažeb a instalací.

8IPSEN, s. r. o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Ke Kostelu čp. 66, Most - Vtelno

Stavební společnost IPSEN, s.r.o. byla založena v roce 2012 a navázala na dlouhodobou stavební činnost fyzické osoby současného majitele. Od počátku byly její hlavní činností dodávky a montáže veškerých stavebních, zednických a sádrokartonových systémů. V průběhu doby, která uplynula od založení…

9Brejcha Rostislav

Provádí rekonstrukce a výstavbu zděných a dřevěných rodinných domů. Dále dodávají základové desky, hrubé stavby i střešní konstrukce na klíč. Dále nabízí také pokládání dlažby a koberců, montáž suché, laminátové, plovoucí, PVC podlahy, malířské a sádrokartonářské práce.

10Bredl Miloš

Horova 1027, Louny Bezdlužná

Specializujeme se na kompletní rekonstrukce a realizace koupelen a interiérů, pokládku obkladů a dlažeb, montáže sádrokartonových konstrukcí, kompletní rozvody topení a montáž kotlů včetně dodání a spuštění. Dále poskytujeme autorizovanou montáž sprchových koutů HÜPPE a zařizovacích předmětů včetně…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej sádrokartonových konstrukcí, systémů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Sádrokartonové konstrukce jsou také velmi odolné a mají vynikající zvukovou izolaci, což je důležité pro mnoho stavebních projektů. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho prodejců, kteří nabízejí širokou škálu sádrokartonových konstrukcí a systémů, které jsou vhodné pro různé typy staveb. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé sádrokartonové konstrukce v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě si vyberte od renomovaných prodejců, kteří nabízejí širokou škálu produktů za konkurenceschopné ceny.