Prodej slunečnice – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1VP AGRO, spol. s r.o.

Naše firma je významným distributorem osiv polních plodin, chemických přípravků na ochranu rostlin a hnojiv. Další činností firmy je nákup a prodej zemědělských komodit po celé České republice.

2KK AGRO s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mančice 25, Rašovice Bezdlužná

Naše společnost se zabývá zemědělskými službami, prodejem starších zemědělských strojů, prodejem náhradních dílů a servisem zemědělské techniky.

3Agrochemický podnik Mstětice, a.s.3 pobočky

Poskytujeme komplexní služby ze zemědělského sektoru. Skladování tuhých a kapalných hnojiv, prodej pesticidů, poskytování aplikačních služeb, kombajnová sklizeň, sklizeň senáže, siláže, konzervace krmiv AG-BAG, služby zemědělské oblastní laboratoře a poradenství ve výživě a ochraně rostlin.

4FIDZADOR s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Pod Koňským vrchem…, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí prodej květin pro různé příležitosti a drobných dárkových předmětů a dále nabízí realizace květinové výzdoby hotelů i také výzdoby při významných událostech. Souběžně s touto činností nabízí rozvoz květin po městě a do jeho okolí do 20km.

5SLUNEČNICE, s.r.o. - Atelier krásy Prosek

4.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Vysočanská 20, Praha 9 -…

V salonu Slunečnice na Proseku Vás čeká kvalitní tým kadeřníků proškolených stážemi Akademie L´Oréal Professionnel Paris. Můžeme Vám nabídnout široký výběr všech odstínů barev, přelivů a melírů výhradně značky L´Oréal Professionnel a Kerastase. Poradenství, bylinkové masáže hlavy, regenerace vlasu…

6Květinářství Slunečnice

Partyzánská 1166, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme květiny, dárky. V našem sortimentu naleznete zahradnické potřeby, zabýváme se kompletní výzdobou restaurací, dodáváme adventní, dárkové, smuteční, svatební i dekorativní vazby.

7GUNA spol. s r.o.1 pobočka

Provozujeme velkoobchod se sušenými plody, nabízíme přírodní, blanšírovaná a krájená lísková jádra, vlašské ořechy i loupané slunečnice.

8AC96 s.r.o.

plukovníka Mráze…, Praha 10 - Hostivař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní i maloobchodní prodej dekorací a bytových doplňků. Firma dále poskytuje nabídku obrazů, nástěnných hodin, svíček, mýdel, aroma olejů, hrnkových květin, originálních šperků, balících papírů, atd.

9Jana Boudová - Květinářství Slunečnice

4.6
★★★★★
★★★★★
(56)
Vrchlického 103, Louny Bezdlužná

Nabízíme velký výběr řezaných a hrnkových květin, dárkové předměty, svíčky a dekorace z umělých květin. Rozvážíme květiny po Lounech a okolí.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej slunečnice v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej slunečnice najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.