Prodej stavebních buněk – Střední a Severní Čechy

Prodej stavebních buněk je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více populární. Tyto modulární konstrukce nabízejí rychlé a efektivní řešení pro stavbu různých typů budov.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Polešovský Karel – jeřáby1 pobočka

Riedlova 913, Desná Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám profesionální jeřábnické práce a vazačské práce. Mezi naše další služby patří pronájem autojeřábů s vyškolenou obsluhou. Naše mobilní jeřáby poskytujeme pro stavební práce, umístění bazénů, kácení stromů, překládku stavebních buněk a další práce.

2Polešovský Karel – autojeřáby

Příkrá 267, Desná II Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální jeřábnické práce a vazačské práce – zdvih těžkých břemen a nakládku nadrozměrných předmětů. Dále vám poskytujeme pronájem autojeřábů s vyškolenou obsluhou. Naše mobilní jeřáby využijete pro stavební i průmyslové práce.

3VAMIRO s.r.o. (provozovna)1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Vtelenská 3337, Most
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem kontejnerů. U nás zakoupíte obytné kontejnery, skladové kontejnery i sanitární kontejnery. Nabízíme i pronájem kontejnerů, mobilních oplocení, mobilních WC a dalších zařízení. Mezi naše další služby patří prodej ocelových hal.

4CRAMO s.r.o.6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Slánská 285/13, Praha 6 - Řepy

Jsme pronajímateli vysokozdvižných zařízení. Zabýváme se pronájmem a prodejem zařízení, strojů a stavebních buněk např. kompresorů, generátorů, pracovních plošin, závěsných pracovních plošin i stavebních strojů. Nabízíme pronájem, prodej a dopravu.

5Miroslav Slabihoudek - zemní práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Průmyslová 1025, Mníšek pod Brdy Bezdlužná

Provádění zemních prací, inženýrských sítí vč. skládky. Nabízíme plastové jímky, řezání asfaltu, hutnění, recyklaci suti. Prodáváme písek, štěrk, recyklát a zeminu. Kolové, pásové bagry, bourací kladiva, 4x T815, fekál, Avia kontejner. Plošina 13m.

6Prchal Josef - Autojeřáb Tursko

Provádění jeřábnických prací mobilním jeřábem DEMAG AC30city. Lokality: Praha a okresy, Praha-Západ, Praha-východ, Kladno, Mělník, po dohodě i další. Provádíme jeřábnické práce ve stavebnictví, vykládka, nakládka materiálu vlastními paletizačními vidlemi, betonování stropů bádií (košem na beton),…

7JOHNNY SERVIS s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Tetín 1, Tetín

Zabýváme se pronájmem, servisem a prodejem sanitární techniky.

8WAREX spol. s r.o. - návrhy a výroba průmyslových staveb1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Na Radosti 184/59, Praha 5 - Zličín

Společnost WAREX spol. s r.o. se specializuje na návrhy, výrobu a montáž průmyslových objektů, ocelových konstrukcí, obytných kontejnerů a montovaných staveb s nosnou ocelovou konstrukcí.

9Michálek Vladimír - Autodoprava a likvidace odpadů

Specializujeme se na likvidaci stavebních odpadů a spalitelného odpadu kategorie 0 včetně přistavení kontejneru. Doprava sypkých materiálů.

10MAPECO MOST, a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Čepirohy 143, Most-Čepirohy Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní demolice a zemní práce po celé ČR. Dále zajistíme odvoz odpadů a sutě i jejich uskladnění. Nabídka prodeje a pronájmu stavebních buněk.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej stavebních buněk v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky své flexibilitě a snadné přenosnosti jsou stavební buňky ideální pro dočasné stavby, jako jsou například kancelářské prostory, ubytování nebo skladovací prostory.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho firem, které se specializují na prodej stavebních buněk. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů, které jsou vhodné pro různé účely a potřeby. Výhodou nákupu stavebních buněk v oblasti Střední a Severní Čechy je také možnost využití služeb místních dodavatelů, kteří mohou zajistit instalaci a údržbu.

Pokud hledáte rychlé a efektivní řešení pro stavbu dočasných budov v oblasti Střední a Severní Čechy, stavební buňky jsou skvělou volbou. Díky širokému výběru produktů a služeb místních dodavatelů můžete snadno najít ideální řešení pro vaše potřeby. Kontaktujte některou z firem specializujících se na prodej stavebních buněk v oblasti Střední a Severní Čechy a získejte kvalitní a spolehlivé produkty za konkurenceschopné ceny.