Prodej stavebních parcel – Střední a Severní Čechy

Prodej stavebních parcel v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální pro ty, kteří hledají vhodné místo pro stavbu svého domova. Tyto parcely jsou umístěny v klidných lokalitách s dobrou dostupností do centra města.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Specializujeme se na výkup, pronájem a prodej nemovitostí v Kralupech nad Vltavou, Praze i v širokém okolí. Samozřejmostí je také komplexní právní zastoupení. Dále poskytujeme finanční služby na klíč, poradenství, úvěry, pojištění a hypotéky. Obraťte se na reality EUFINANCE.

Poslat poptávku eufinance.cz 608 964 672

Realitní kanceláře EUFINANCE, s.r.o., se sídlem Kralupy nad Vltavou a pobočkou Praha 1, se specializuje na prodej, pronájem a výkup nemovitostí v Kralupech nad Vltavou, Praze i v širokém okolí. Samozřejmostí je také komplexní právní servis. EUFINANCE, s.r.o. je nezávislá společnost, která poskytuje…

Poslat poptávku eufinance.cz 608 964 672

Nabízíme prodej a pronájem všech typů nemovitostí, správu nemovitostí a další realitní služby. Pořádáme dražby nemovitostí, zajistíme zastupování při dražbách včetně elektronických. Dále nabízíme právní servis, legalizaci staveb, poradenství, odhady nemovitostí a zpracování daňových…

Poslat poptávku mdrk.cz 315 626 471

Jsme lídrem rezidenčního developmentu v ČR. Za 25 let na trhu jsme zrealizovali přes 50 velkých developerských projektů pro více než 10000 klientů. Stavíme byty s bezkonkurenčním poměrem ceny a kvality. Naše projekty jsou díky velkému zájmu klientů vyprodány ještě před dokončením.

Poslat poptávku ekospol.cz 233 372 021

PARCELY 21, s.r.o., se sídlem Poličanská 1487, 190 16, Praha-Újezd nad Lesy, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 291152, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

Poslat poptávku parcely21.cz 777 746 956

Prodej stavebních parcel v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky své poloze jsou ideální pro rodiny s dětmi, které hledají klidné a bezpečné prostředí pro své děti. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká nabídka stavebních parcel, které jsou vhodné pro různé typy staveb. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné stavební parcely v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte a kontaktujte nás. Tyto firmy nabízí širokou škálu stavebních parcel v této oblasti, které jsou ideální pro vaše potřeby.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.