Prodej sukulentů – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Školky - Montano, spol. s r.o. - ZAHRADNÍ CENTRUM

4.7
★★★★★
★★★★★
(546)
Přerov nad Labem 410, Přerov nad Labem
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Pěstování a velkoobchodní prodej okrasných listnatých a jehličnatých dřevin, trvalek, letniček a balkónových rostlin. Rostliny jsou pěstovány v kontejnerech, se zemním bahnem nebo jako prostokořenné. Dále pěstujeme lesní dřeviny pro les i rekultivace. Poskytujeme odborné poradenství.

2Květiny Monika

4.8
★★★★★
★★★★★
(92)
Mostní 814, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Rádi Vám poradíme s výběrem těch správných květin a naaranžujeme květiny podle Vašeho přání. Máme pro Vás řezané květiny, svatební a slavnostní kytice, velikonoční či vánoční dekorace, suché květiny, smuteční a dušičkové vazby nebo také trvalky, letničky, bylinky….. a jiné dekorace vlastní výroby.

3Ječmínek Jan Martin, MUDr.

Prodáváme semena kaktusů a sukulentů. Vykupujeme literaturu o kaktusech, sukulentech a botanické publikace.

4KLIMENT Jan

5.0
★★★★★
★★★★★
(37)
Bělohorská 512/191, Praha 6-Břevnov Bezdlužná

Zajišťuji import, výkup a distribuci masožravých a sukulentních rostlin, venkovních a vnitřních bonsají, orchidejí i keramiky.

5Petrlíková Dagmar

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mšené-lázně 6, Mšené-lázně Bezdlužná

Specializujeme se na prodej zimuvzdorných sukulentů se specializací na rozchodníky a netřesky včetně skalniček i trvalek. Poskytujeme odborné poradenství při tvorbě skalek. Prodáváme pokojové sukulenty a delospermy, rostliny pro stinná, polostinná i slunečná stanoviště. Nabízíme také pemzu a lávu.

6Pechman Evžen, Ing. - SEMIRAMIS

3.8
★★★★★
★★★★★
(24)
Bělehradská 141/84, Praha 2-Vinohrady

Řezané i hrnkové květiny, kaktusy a sukulenty, bonsaje, květinové koše a aranžmá. Prodáváme květináče, hnojiva, prostředky na ochranu rostlin a zeminy i zahradnický materiál. Zajišťujeme dopravu zboží, projekty a realizace exteriérů či dendrologický průzkum a odborné poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej sukulentů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej sukulentů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.