Prodej svorníků závitových – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho prodejců svorníků a závitových spojů. Tyto produkty jsou nezbytné pro mnoho průmyslových odvětví, jako je například stavebnictví, automobilový průmysl a výroba strojů.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 360/37, Říčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme sortiment spojovacího materiálu, šrouby, matice, podložky vruty. Provádíme povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním. Maloobchod, velkoobchod i internetový prodej.

2Valenta ZT s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(29)
Nedomická 494, Všetaty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Závity vyrobené válcováním, závitové tyče DIN 975, svorníky, třmeny, metrické, trapézové závity s různým stoupáním a pevností. Velkoobchodní prodej se spojovacím materiálem, šrouby s šestihrannou hlavou, podstavcové vruty, vratové šrouby, kombivruty, matice, podložky, vruty do dřevotřísky, vruty do…

3Rocktech, s.r.o.3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Tovární 435, Králův Dvůr

Nabízíme komplexní řešení pro hornickou činnost, těžební a stavební průmysl, podzemní stavitelství, demolice a recyklace. K našim produktům patří vrtací vozy a soupravy, bourací kladiva, tunelové plošiny nebo ventilační systémy. Nabízíme servis a prodej použité techniky.

4STARÁ plus, v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Březový háj 161, Osečná-Lázně… Bezdlužná

Internetový obchod s nerezovým spojovacím materiálem: www.sroubuj.cz.

5SITOM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Špindlerova třída…, Roudnice nad Labem

Nabídka velkoobchodního a maloobchodního prodeje spojovacího materiálu. Prodáváme šrouby a matice, podložky, vruty i závitové tyče, svorníky a lisovací prvky, přivařovací matice, spínače, nýty i pera, kolíky, čepy a hřeby, závlačky a hřebíky.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej svorníků závitových v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Prodejci v této oblasti nabízejí širokou škálu produktů, které jsou k dispozici v různých velikostech a materiálech. Díky tomu si zákazníci mohou vybrat ten správný produkt pro své potřeby. Pokud hledáte kvalitní svorníky a závitové spoje v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se podívejte na nabídku místních prodejců.