Prodej trenažérů – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Magnetic Fields s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvorecké náměstí…, Praha 4 - Podolí Bezdlužná

Provozujeme servis a půjčovnu lyží, provozujeme lyžařské centrum. Prodáváme kompletní lyžařské oblečení a vybavení. Využití lyžařského trenažéru.

2Jahn Martin- ATOMBIKE - jízdní kola

3.5
★★★★★
★★★★★
(243)
Evropská 66/34, Praha 6
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme servis veškerých jízdních kol všech typů a značek. Jsme authorizovaný servis Trek, Gary Fisher, Giant, Amulet, provádíme veškeré generálky. Servis odpružených vidlic a tlumičů Rock Shox, Marzocchi, Fox, Suntour, RST a dalších. Lakování rámů, zakázková stavba jízdních kol dle představ…

3JOHNSON HEALTH TECH CZ & SK a.s.

Prodej fitness strojů a příslušenství.

4EXCEL SPORT s.r.o.

Velkoobchod s prodejem sportovních potřeb pro fitness a bodybuilding. Autorizovaní zástupci Precor USA, komplexní řešení pro Vaše fitness. Prodej posilovacích strojů, kardio trenažérů EXPERIENCE LINE pro aerobní trénink a další.

5Jezdecké středisko Řitka

Pražská 57, Řitka Bezdlužná

Provoz jezdeckého střediska a sportovního oddílu s možností boxového ustájení. Krytá hala, písková jízdárna a kondiční trenažér.

6fitness zone s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Nová 269, Lužná Bezdlužná

Firma FITNESS zone s.r.o. se specializuje na prodej posilovacích strojů a vybavení zejména pro domácí, ale i klubové použití (např. fitness vybavení pro hotelové posilovny); dále se zabýváme prodejem elektrokol a koloběžek.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej trenažérů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej trenažérů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.