Prodej trenažérů – Střední a Severní Čechy

Prodej trenažérů v oblasti Střední a Severní Čechy je stále populárnější. Lidé si stále více uvědomují důležitost pohybu a zdravého životního stylu.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provozujeme servis a půjčovnu lyží, provozujeme lyžařské centrum. Prodáváme kompletní lyžařské oblečení a vybavení. Využití lyžařského trenažéru.

Poslat poptávku skipoint.cz 775 949 499

Provádíme servis veškerých jízdních kol všech typů a značek. Jsme authorizovaný servis Trek, Gary Fisher, Giant, Amulet, provádíme veškeré generálky. Servis odpružených vidlic a tlumičů Rock Shox, Marzocchi, Fox, Suntour, RST a dalších. Lakování rámů, zakázková stavba jízdních kol dle představ…

Poslat poptávku 723 397 395

Velkoobchod s prodejem sportovních potřeb pro fitness a bodybuilding. Autorizovaní zástupci Precor USA, komplexní řešení pro Vaše fitness. Prodej posilovacích strojů, kardio trenažérů EXPERIENCE LINE pro aerobní trénink a další.

Poslat poptávku 271 742 038

Provoz jezdeckého střediska a sportovního oddílu s možností boxového ustájení. Krytá hala, písková jízdárna a kondiční trenažér.

Poslat poptávku usedlost-veselka.cz 731 114 853

Firma FITNESS zone s.r.o. se specializuje na prodej posilovacích strojů a vybavení zejména pro domácí, ale i klubové použití (např. fitness vybavení pro hotelové posilovny); dále se zabýváme prodejem elektrokol a koloběžek.

Poslat poptávku fitness-zone.cz 777 474 478

Prodej trenažérů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Trenažéry jsou skvělým způsobem, jak si udržet kondici a posílit svaly. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho prodejců trenažérů, kteří nabízejí širokou škálu produktů. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů trenažérů, jako jsou běžecké pásy, rotopedy, eliptické trenažéry a mnoho dalších. Prodejci trenažérů v oblasti Střední a Severní Čechy se snaží nabízet nejen kvalitní produkty, ale také profesionální poradenství a servis. Pokud hledáte trenažér v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě si vyberete z široké nabídky a najdete produkt, který splní vaše požadavky.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.