Prodej umělého pletiva, plotu, oplocení – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1KOVÁŘSTVÍ - Štěrba Josef

Sloveč 99, Sloveč Bezdlužná

Zakázková kovářská výroba - mříže, zábradlí, bytové a krbové doplňky, brány, ploty, svícny, kovový nábytek apod.

2Petr Král - umělecké kovářství

Zakázková výroba uměleckých předmětů, kovaných plotů, bran, nábytku a interiérových doplňků, nabízíme strojní kování.

3Milan Stýblo

Prodej hutního materiálu, výroba vrat, plotů a mříží. Provádění svářečských a drobných kovářských prací i uměleckého zámečnictví.

4Pleskač Alexandr - Umělecké kovářství

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Sekerkovy Loučky 39, Mírová pod Kozákovem Bezdlužná

Zabýváme se výrobou kovaných uměleckých mříží, plotů, zábradlí a schodišť. Nabídka lamp, soch a plastik.

5Michael Šimek Umělecké kovářství Pb

Umělecké kovářství s dlouholetou rodinou tradicí.Vše je ručně kované tradiční technikou, každý kus je jedinečný originál. Kombinace s různými materiály, sklo, keramika, dřevo, kámen. Výroba podle vašich představ nebo předloh.

6FAST System s.r.o.

Zámečnické práce a kovovýroba. Provádíme umělecké kování, repliky zbraní, kovový nábytek, ploty, zábradlí, mříže a brány, bytové doplňky, krbové náčiní. Provozujeme solnou jeskyni.

7Dvořák Richard- kovářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Strakonická 48, Praha 5
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme široký sortiment kovaných výrobků - např. kovaný nábytek a bytové doplňky, ploty, brány, vrata, kované mříže, krbové nářadí aj. Provádím zámečniké práce. Zhotovím mříže, vrata, ploty, zábradlí, pojezdové brány samonosné (na kolečkách).

8PERFECT DOOR s.r.o.

Pražská 238, Zdiby
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PERFECT DOOR s.r.o., se sídlem Pražská 238, 250 66, Zdiby, v okrese Praha - východ a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 224687, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

9Doorhan-online.cz

Doorhan-online.cz, se sídlem Varšavská 1006/27, 120 00, Praha-Vinohrady, v okrese Praha 2 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 254713, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

10D.O.O.R. servis s.r.o.

Na Folimance 2155/15, Praha 2-Vinohrady
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

D.O.O.R. servis s.r.o., se sídlem Na Folimance 2155/15, 120 00, Praha-Vinohrady, v okrese Praha 2 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 281089, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách


Prodej umělého pletiva, plotu, oplocení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej umělého pletiva, plotu, oplocení najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.