Prodej umělého pletiva, plotu, oplocení – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy je prodej umělého pletiva pro ploty a oplocení velmi žádaný. Tento druh pletiva je ideální pro ty, kteří hledají levnější a snadno instalovatelnou alternativu k tradičnímu dřevěnému plotu.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1KOVÁŘSTVÍ - Štěrba Josef

Sloveč 99, Sloveč Bezdlužná

Zakázková kovářská výroba - mříže, zábradlí, bytové a krbové doplňky, brány, ploty, svícny, kovový nábytek apod.

2BETFORM - výroba umělého pískovce

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Studénka 7, Bakov nad Jizerou -…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vyrábíme umělý pískovec - umělý kámen a prodáváme prvky z umělého pískovce - ploty, podezdívky, opěrné zdi, balustrády, obklady, dlažby, cesty, schody, doplňky pro ploty, interiéry, zahrady a parky, zahradní krby, udírny, schránky, krby, květináče.

3Kroupa Milan - Adup2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Veselá u Mnichova…, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Prodej a montáž plastových oken a dveří včetně příslušenství. Nabízíme umělý kámen, obkladové cihly; vyrábíme umělý pískovec - bazénové lemy, obklady, krby, dlažby, podezdívky, ploty, zdi, skříňky na plynové a elektrické měření, květináče.

4BetonTvar-Viko s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Mírové náměstí 61, Bezno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Výroba betonových obkladů a dlažby imitujících přírodní materiály pro exteriér i interiér, fasády a ploty. Prodej přírodního kamene.

5TETRAM, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Mírové náměstí 86, Bakov nad Jizerou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naší specializací je prodej výrobků z umělého kamene a umělého pískovce KORTE. Nabízíme zboží od nejmenších dárkových předmětů, větších zahradních doplňků až po rozsáhlou nabídku stavebních prvků. Vybírat můžete na eshopu nebo v kamenné prodejně.

6Petr Král - umělecké kovářství

Zakázková výroba uměleckých předmětů, kovaných plotů, bran, nábytku a interiérových doplňků, nabízíme strojní kování.

7Liebscher s.r.o. - Umělý pískovec

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Říčanská 181, Sibřina
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vyrábíme umělý kámen i pískovec, bazénové lemy, bazénovou dlažbu, obklady, balustrády, ploty, PL-bloky na stavbu bazénových stěn, květináče, krby, parapety , , sochy. Stavíme kamenné zídky, žlaby a balustrády.

8Milan Stýblo

Prodej hutního materiálu, výroba vrat, plotů a mříží. Provádění svářečských a drobných kovářských prací i uměleckého zámečnictví.

9Vadym Shymanskyy - Intev. V & V

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrapická 19, Kladno

Obklady a další výrobky z umělého kamene.

10Žižka Jan, Ing. - ABC service1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Ústecká - u vozovny, Praha 8- Kobylisy Bezdlužná

Jsme velkoobchod a maloobchod a prodej a to výrobky z umělého kamene jako jsou ploty a díly a krby a obklady a květinové mísy a vázy i také zahradní doplňky a květináče a fontány a plotové prvky a lampy. A dále kámen na skalky a chodníky a štěrkové obsypy a pískovcové obklady a parapety a schody a…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej umělého pletiva, plotu, oplocení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Umělé pletivo je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a nevyžadují žádnou údržbu. Díky tomu je prodej umělého pletiva v oblasti Střední a Severní Čechy stále populárnější.

Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní umělé pletivo pro váš plot nebo oplocení, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy. Nabízejí širokou škálu různých druhů umělého pletiva, které splní vaše požadavky a přání. S jejich pomocí můžete snadno a rychle vytvořit krásný a funkční plot, který bude chránit vaše majetek a zároveň vypadat skvěle. Navštivte jejich webové stránky a zjistěte více o jejich nabídce a službách.