Prodej užitkových rostlin – Střední a Severní Čechy

Prodej užitkových rostlin je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádaný. Zahrádkáři a zemědělci hledají kvalitní a odolné rostliny, které jim pomohou dosáhnout vynikajících výsledků.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ZAS Úžice, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(21)
Karlovice 1, Uhlířské Janovice Bezdlužná

ZAS Úžice, a.s. vznikla v roce 1998, hospodaří v bramborářské oblasti mezi Uhlířskými Janovicemi a Sázavou v nadmořské výšce od 380 m do 480 m a obhospodařuje cca 1890 ha zemědělské půdy z čehož je 1700 ha orné půdy. Rostlinná výroba je orientována na pěstování plodin: pšenice ozimá a jarní, ječmen…

2ZAHRADNICTVÍ JANDL s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(220)
Vitice-Dobré Pole, Vitice-Dobré Pole
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr hnojiv, chemických přípravků na ochranu rostlin, substrátů a různých doplňků do Vaší zahrady. Nově máme v sortimentu celou řadu přírodních produktů na ochranu rostliny proti škůdcům a chorobám, které neobsahují žádné chemické látky, jsou přitom velmi účinné a vhodné především…

3AZALEA Chlumec s.r.o.

Sempra 80, Chlumec
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Zabýváme se vlastním pěstováním hrnkových kvetoucích květin, okrasných rostlin, dřevin. Nabízíme pouze velkoobchodní prodej. Zboží distribuujeme v nejvyšší kvalitě, profesionální přístup je nám vlastní, našim cílem je spokojený zákazník. Zakázky dohodou.

4Vondrák Zdeněk- VYSOCKÉ ZELÍ

Zaměřujeme se na pěstování a prodej konzumních brambor i Vysockého kysaného či krouhaného zelí. Dále chováme skot na mléčnou užitkovost.

5Hospůdka u Kotyků

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Roztoky u Jilemnice…, Roztoky u Jilemnice Bezdlužná

Provozujeme Hospůdku u Kotyků. Ekofarma s vlastní bourárnou a chladírnou. Zrání masa z vlastního biochovu. Nabídka ubytování s hospůdkou. Vaření z vlastní produkce. Možnost rodinných oslav. Projížďky na koních na objednání.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej užitkových rostlin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nabídka užitkových rostlin v oblasti Střední a Severní Čechy je velmi široká a zahrnuje například ovocné stromy, zeleninu, bylinky a další druhy rostlin. Prodejci užitkových rostlin v oblasti Střední a Severní Čechy se snaží nabízet nejen kvalitní rostliny, ale také profesionální poradenství a služby. Pokud hledáte užitkové rostliny v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě si vyberte z nabídky ověřených prodejců, kteří vám nabídnou nejen kvalitní rostliny, ale také vynikající služby a poradenství.