Prodej vřesovištních rostlin – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho vřesovištních oblastí, kde rostou unikátní druhy rostlin. Tyto rostliny jsou velmi žádané mezi zahrádkáři a sběrateli, kteří hledají kvalitní a zdravé rostliny pro své zahrady.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ZAHRADNÍ CENTRUM PARKON s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(554)
Kanín 116, Opolany Bezdlužná

ZAHRADNÍ CENTRUM PARKON najdete na trase Kolín - Poděbrady v moderním bezbariérovém areálu s parkovištěm a dětským koutkem. Můžete u nás načerpat inspiraci a nápady pro založení či vylepšení zahrady, nebo si můžete nechat poradit od našich zkušených zahradníků.

2Petr Jelínek- Zahradnictví

4.6
★★★★★
★★★★★
(950)
Fr. Šafaříka 617, Veltrusy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Maloobchod a velkoobchod. Prodáváme okrasné dřeviny, listnaté i jehličnaté stromy a keře z vlastní okrasné školky v kontejnerech i z volné půdy. Specializujeme se na stromy XXL velikostí a tvarované živé ploty. V zahradnickém centru nabízíme vzrostlé stromy, okrasné keře, keře na živé ploty,…

3Jelínek Květoslav- Zahradnictví1 pobočka

Rychnovská 96, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme služby zahradnictví. Prodej okrasných dřevin, pokojových rostlin, prodej květin, růží, konifer, svatebních kytic. Vážeme smuteční vazby. Dále máme v nabídce také substráty, květináče a drobnou keramiku.

4KONIFERY s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(90)
Zámecká 154, Žehušice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Koniferové školky Žehušice byly založeny v roce 1924 a staly se tak jedním z prvních škol­kařských podniků v Čechách. Vznikly z malého zahradnictví, jehož úče­lem byla výzdoba panského sídla rodu Thunů na zámku v Žehušicích a doplňování okrasných rostlin do zámeckého parku a obory. V roce 1925 však…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej vřesovištních rostlin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Prodej vřesovištních rostlin je proto v této oblasti velmi populární a nabízí se zde široká škála druhů a odrůd. Pokud hledáte kvalitní rostliny pro svou zahradu, neváhejte navštívit prodej vřesovištních rostlin v oblasti Střední a Severní Čechy. Zde najdete široký výběr rostlin za příznivé ceny a s profesionálním poradenstvím.