Prodej záslepek do profilů – Střední a Severní Čechy

Prodej záslepek do profilů je v oblasti Střední a Severní Čechy stále velmi žádaným zbožím. Tyto záslepky jsou nezbytné pro dokonalé uzavření profilů a zajištění jejich bezpečnosti.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1SUNAP s.r.o.- plastové součásti2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
U Sokolovny 236, Všetaty-Přívory Bezdlužná

Děláme plastové součástky,jako například zátky, stavitelné nožičky, záslepky, krytky pro lakování, víčka, patky, nálevky, podložky, pouzdra, průchodky, pásky, šrouby, matice, příchytky, spony, spojovací materiál, rukojeti, kluzáky a přísavky. Zajišťujeme prodej, servis a zasílání vzorků.

2FEROMAX, a.s.

Partyzánská 444/33, Liberec XI-Růžodol I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Činností naší firmy je prodej hutního materiálu a výroba betonářské armatury. Nabízíme profilovou ocel plochou i kruhovou, čtvercovou ocel, trubky, jäkly a plechy černé, pozinkované i vlnité a trapézové, svařované KARI sítě a betonářskou ocel i nerezovou ocel, kované výrobky, pletiva a další…

3SPOJTEC s.r.o.

Libušina 79, Teplice Bezdlužná

V roce 2008 byla založena firma SPOJTEC s.r.o. Obchodní firma je zaměřena na distribuci spojovacího materiálu. Naše služby využívají zákazníci z odvětví strojírenského, truhlářského, tesařského a hutnického. Kromě sortimentu od renomovaných dodavatelů najdete u nás i kvalifikované zaměstnance kteří…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej záslepek do profilů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V naší nabídce najdete širokou škálu záslepek různých velikostí a materiálů, které jsou vhodné pro různé typy profilů. Naše záslepky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují veškeré normy a požadavky. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele záslepek do profilů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího řešení pro vaše potřeby.