Prodej zátek, maznic – Střední a Severní Čechy

Prodej, zátek a maznic jsou klíčová slova, která jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitá. Tyto produkty jsou nezbytné pro správnou funkci strojů a zařízení v průmyslových podnicích, ale také v domácnostech.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(51)
Plzeňská 169, Žebrák
Otevřeno do 16:30
Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem automatizačních a jednoúčelových strojů a nářadí. Nabízíme vám kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, tlakové nádoby, rozvody vzduchu, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory voda-olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, maziva a maznice, měřicí…

2TPB, spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Plazy 113, Plazy

Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem. Specializujeme se na ložiska, mazací tuky, lepidla a tmely, těsnění a řetězy.Dodáváme i náhradní díly pro automobily. Zakázková výroba těsnění na počkání přímo u nás na prodejně.

3Kočí Naděžda

Prodej spojovacího materiálu a chemických kotev, zajištění speciálního sortimentu a pravidelných dodávek firmám.

4ŠTUKSA Zdeněk, Ing.

4.0
★★★★★
★★★★★
(36)
Hradní 230, Žebrák Bezdlužná

Nabízím internetový prodej průmyslového zboží, pneumatického nářadí, manometrů, šroubení a spojek pro automatizaci a kompresory s příslušenstvím.

5Sécheron Tchequie, spol. s r.o. - člen skupiny SECHERON HASLER GROUP

3.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Podnikatelská 556, Praha 9 - Běchovice Bezdlužná

Sécheron SA a HASLERRAIL AG patří k Secheron Hasler GROUP, v soukromém vlastnictví společnosti ovládané švýcarských podnikatelů, kteří chtějí rozvíjet skupinu s dlouhodobou perspektivou. Skupina je inovativní a rostoucí celosvětový dodavatel bezpečnostních komponentů a systémů pro železniční…

6BIMEX, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Táborská 76, Votice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej ložisek. Nabízíme kuličková, válečková, soudečková a jehlová ložiska. Klínové řemeny, gufera, těsnění, kroužky, manžety, segrovky, maznice, průmyslová maziva, tmely. Dodáváme ruční nářadí GOLA. Kamenná prodejna i internetový obchod.

7IKEMA BOHEMIA s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Varšavská 703/61, Ústí nad Labem
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost IKEMA BOHEMIA s.r.o. byla založena v roce 1993 v Ústí nad Labem. Její hlavní činností je prodej výrobků úspěšných světových firem jako jsou ENERPAC, EFCO, JUWEL, JUNG, SCHAAF, TM, EROMOBIL, CARL WALTER a SIMALUBE.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej zátek, maznic v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní výrobky, které vám zajistí spolehlivost a dlouhou životnost, určitě se zaměřte na nabídku specializovaných prodejců v oblasti Střední a Severní Čechy. Zátky a maznice jsou nezbytné pro správnou funkci strojů a zařízení, a proto je důležité vybírat ty nejlepší. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete širokou nabídku výrobků od renomovaných výrobců, které vám zajistí spolehlivost a kvalitu. Pokud hledáte kvalitní zátky a maznice, neváhejte se obrátit na specializované prodejce v oblasti Střední a Severní Čechy.