Prohlídky zvířat – Střední a Severní Čechy

Prohlídky zvířat a veterinární ordinace jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležité. Zde se nachází několik veterinárních klinik, které nabízejí široké spektrum služeb pro domácí mazlíčky.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Středisko veterinární péče s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(191)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.

2MVDr. Pavlína Pánková Váňová - VETERINÁRNÍ KLINIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(102)
Zahradní 1363, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby pro psy, kočky a drobná zvířata v oblasti prevence (preventivní prohlídky, vakcinace, protiparazitární program, stříhání drápků, čipování, vydávání mezinárodních pasů, tetování štěňat, digitální RTG snímkování, poradenství chovu vč. výživy). Zabýváme se diagnostikou v oborech…

3Buchtík Jan - Veterinář Dolní Bousov

4.8
★★★★★
★★★★★
(52)
Na Školništi 522, Dolní Bousov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře. Prodej veterinárních léků a krmiva. Sestavení speciálních jídelníčku pro dietu domácích mazlíčků.

4MVDr. Simandlová Martina

4.7
★★★★★
★★★★★
(116)
Pavlovice, Vlašim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární služby pro malá a exotická zvířata. Veterinární ordinace je zaměřena na problematiku prevence, diagnostiky a léčby u psů, koček, exotických ptáků a dravců. Možnost hospitalizace akutních pacientů.

5MVDr. Jan Šavrda - Veterinární ordinace Roztoky - Praha západ

4.8
★★★★★
★★★★★
(91)
Jana Palacha 324, Roztoky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá zvířata. Ordinace je určena pro ošetření malých zvířat (zejména psi, kočky). Poskytované služby - prevence : vakcinace, preventivní prohlídky, osvědčení pro přesuny, odčervení, interní choroby, porodnictví a gynekologie, rentgenologické vyšetření,…

6Veterinární klinika Maradovi

4.8
★★★★★
★★★★★
(525)
Mlýnská 2335/8, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika poskytující komplexní péči o malá zvířata. Preventivní medicína-vakcinace, čipy, pasy, operace břišní, hrudní, páteře, ortopedie. Provádíme rtg, sono, endoskop, laparoskopie, laboratoř. Krátkodobá, dlouhodobá hospitalizace. Ošetření akutních případů mimo ordinační hodiny po…

7VETERINÁRNÍ KLINIKA MADA

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaplířova 163 , Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kvalitní veterinární péči pro majitele exotických ptáků, plazů, malých savců a také psů a koček. Velmi rádi Vám poskytneme informace ohledně výživy, vakcinace a kastrace vašich domácích zvířat. Provádím také čipování a vystavování cestovních pasů. Klademe velký důraz na prevenci vzniku…

8Lenka Vanyóová, MVDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Libušina 61/21 , Teplice Bezdlužná

Naším oborem je provozování veterinární ordinace. Provádíme vakcinace, program likvidace všech obťežovatelů (vnitřních i vnějších parazitů), čipování, vystavování mezinárodních petpasů ( fandíme společně stráveným dovoleným) postaráme se , aby slyšeli(toaleta a prohlídka uší), pořádně hryzali …

9Veterinární ordinace - MVDr. Červený Čeněk

Břehová 85, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci s možností stříhání psů. Kastrujeme zvířata.

10MVDr. František Břeň

4.9
★★★★★
★★★★★
(341)
Na rozvodí 1540, Praha 8 Kobylisy Bezdlužná

Veterinární ordinace pro malé domácí mazlíčky.


Firmy v dalších lokalitách


Prohlídky zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto kliniky jsou vybaveny moderní technologií a kvalifikovanými veterináři, kteří se starají o zdraví a pohodu zvířat.

Mezi nejčastější služby, které veterinární ordinace v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí, patří:

1. Prohlídky zvířat - Veterináři provádějí pravidelné prohlídky zvířat, aby zjistili, zda jsou zdraví a zda nevykazují žádné příznaky nemoci. Tyto prohlídky jsou důležité pro prevenci a včasnou diagnostiku nemocí.

2. Očkování - Veterinární ordinace v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí očkování proti různým nemocem, jako jsou například vztekliny, psincové nemoci, infekční hepatitidy a dalších.

3. Chirurgické zákroky - Pokud je to nutné, veterináři provádějí chirurgické zákroky, jako jsou například kastrace, sterilizace, odstranění nádorů a další.

4. Laboratorní vyšetření - Veterinární ordinace v oblasti Střední a Severní Čechy mají vlastní laboratoře, kde se provádějí různé testy a vyšetření, jako jsou například krevní testy, močové testy, testy na parazity a další.

5. Poradenská služba - Veterinární ordinace v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí poradenskou službu, kde majitelé zvířat mohou získat rady a doporučení ohledně výživy, chování a péče o své mazlíčky.

Díky těmto službám mají majitelé zvířat v oblasti Střední a Severní Čechy jistotu, že jejich mazlíčci jsou v dobrých rukou a že se o ně starají kvalifikovaní odborníci.