Projekce kuchyní – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho kuchyňských studií, které nabízejí širokou škálu kuchyňských projektů. Projekce kuchyní je důležitá pro každého, kdo chce mít dokonalou kuchyni.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1NÁBYTEK LITERA

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
T. G. Masaryka 295, Kladno Bezdlužná

Firma vznikla v roce 2002 a zabývá se zakázkovou výrobou nábytku z lamina a vybavováním interiérů dle přání zákazníka. Dále nabízíme odborné konzultace, hranování ABS hranou, nebo formátování přířezů dle požadavků. Zakládáme si na nejvyšší kvalitě a přesnosti.

2Podlešák Václav - DELTA-P stavební a obchodní činnost

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Tererova 1350/7, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Zabýváme se stavebními pracemi a rekonstrukcemi. Rekonstrukce bytů a kanceláří, stavební práce vč. dodání zařizovacích předmětů, výroba kuchyňských linek a dodávka kuchyňských spotřebičů. Práce a vybavení na klíč.

3Pecina Jan - Rekonstrukce - REKOPEC

Provádíme rekonstrukce bytových jader a zazdívání dveřních pouzder JAP pro zasunovací dveře.

4Fleischer Daniel - INTER SPOL1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Míru 138, Novosedlice Bezdlužná

Zajistíme pro Vás věškeré vybavení interiérů. Od sedacího nábytku přes kancelářský nábytek po věškeré podlahové krytiny, stínicí techniku, žaluzie, sádrokartony, kuchyňské linky, truhlářská výrova, od roku 2010 také rekonstrukce koupelen, obklady a dlažby. Krátké dodací lhůty včetně montáže.

5Atelier Vltava s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Milady Horákové 397…, Praha 7-Holešovice Bezdlužná

Atelier Vltava s.r.o. nabízí kompletní grafický servis. Dále pak kompletní návrhy a realizace interiérů, rekonstrukcí, zahrad, kuchyní, pracoven,nábytku, rodinných domů, bytu, a další. Nabízí také světelný design a nasvícení akcí.

6Remy design, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Truhlářská 316, Rychnov u Jablonce…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je výroba atypického nábytku na zakázku. Realizace výstavních expozic. Využíváme možnosti frézovat atypické tvary či zpracování podkladů pro CNC.

7ARDA, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Londýnská 123/17, Liberec Bezdlužná

Firma se zabývá projekcí, dodávkami a servisem gastronomických a potravinářských zařízeni, a poradenstvím v oblasti gastronomie.

8JKP Interier, s.r.o. - obchodní nábytek a interiéry1 pobočka

Kolbenova 159/5, Praha 9 - Vysočany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se projektováním a realizací soukromých i obchodních prostor. Realizujeme obchodní jednotky, regály, regálové soustavy, obložení, interiéry na klíč. Dále nabízíme vybavení pro kanceláře a kancelářský nábytek, obchodní vybavení. V soukromém sektoru se pak specializujeme na kuchyňské

9COMIMPEX INTERNATIONAL, spol. s r.o.2 pobočky

3.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 445/12, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na dodávky technologických celků do gastronomických provozů, interiérů stravovacích zařízení, interiérů obchodů a kanceláří. Dále navrhujeme a projektujeme kuchyně.

10STAVHNED s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(148)
Libušská 822/282, Praha 4 - Libuš Bezdlužná

Zajišťujeme rekonstrukce bytů a rekonstrukce koupelen. Vytváříme nové kuchyně a bytová jádra. Pokládáme obklady, dlažby i plovoucí podlahy, lina. Stavební práce na klíč. Zajistíme projekt, povolení i konečný úklid. Grafické návrhy interiérů zdarma.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce kuchyní v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho odborníků, kteří vám pomohou s výběrem správného projektu a s jeho realizací. Kuchyňské projekty jsou důležité nejen z estetického hlediska, ale také z praktického. Správně navržená kuchyň vám ušetří čas a usnadní vaření. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kuchyňských studií, které nabízejí projekce kuchyní na míru vašim potřebám. Nebojte se investovat do kvalitního projektu, který vám bude sloužit mnoho let.