Projekce kuchyní – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Pecina Jan - Rekonstrukce - REKOPEC

Provádíme rekonstrukce bytových jader a zazdívání dveřních pouzder JAP pro zasunovací dveře.

2Atelier Vltava s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Milady Horákové 397…, Praha 7-Holešovice Bezdlužná

Atelier Vltava s.r.o. nabízí kompletní grafický servis. Dále pak kompletní návrhy a realizace interiérů, rekonstrukcí, zahrad, kuchyní, pracoven,nábytku, rodinných domů, bytu, a další. Nabízí také světelný design a nasvícení akcí.

3COMIMPEX INTERNATIONAL, spol. s r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Havlíčkova 445/12, Česká Lípa
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Specializujeme se na dodávky technologických celků do gastronomických provozů, interiérů stravovacích zařízení, interiérů obchodů a kanceláří. Dále navrhujeme a projektujeme kuchyně.

4JKNstavby s.r.o.

Naše společnost se sídlem v Ústí nad Labem realizuje zakázky po celých severních Čechách. Specializujeme se nejen na výstavbu rodinných domů na klíč, zateplování budov, rekonstrukce objektů a projektování staveb, ale také na drobné stavební práce, které se provádějí při rekonstrukci bytů, koupelen…

5Zařízení pro gastronomii - Kubík Petr, Ing.

Specializujeme se na projektování gastro zařízení větších kuchyní, barů atd. Zabýváme se i dodávkou a montáží gastro zařízení.

6Sikstová Jeanette

Projekty rodinných domů, 3D modely, vizualizace, návrhy interiérů, kuchyní. Konzultace, poradenská činnost.

7Pechman Jiří, Ing. - FOSYN

Husova 53, Pchery Bezdlužná

Prodáváme kuchyně a vestavěné skříně.

8Aubrey s.r.o.1 pobočka

Firma se zabývá maloobchodním prodejem designových doplňků a dekorací, bytových parfémů, ložního prádla, hodin a dalších doplňků pro Váš interiér a životní styl. Firma také nabízí návrh a realizaci interiéru a službu bytového designére a 3D návrhy.

9BEROT, s.r.o.

Provádíme a nabízíme řešení školních kuchyní a jiných stravovacích provozů a to v souladu se současnými hygienickými požadavky a dále i zpracujeme výkresovou dokumentaci.

10AMADA GROUP CZ s.r.o.

Nabízíme a poskytujeme návrhy a realizace interiérů a kuchyní i také vestavěných skříní a podlah i také jiných prvků a nabízíme rekonstrukce.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce kuchyní v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projekce kuchyní najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.