Projekce ocelových konstrukcí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1VODNÍ CESTY a.s.

Provozujeme projekční ateliér. Zaměřujeme se na návrh hydrotechnických staveb, ocelových konstrukcí a stanovování záplavových území.

2EXCON, a.s.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolovská 187/203,…, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

EXCON, a.s. je jednou z prvních porevolučních akciových společností ve stavebnictví. Zakladateli jsou české fyzické osoby, které ve společnosti pracovaly a některé dosud pracují. Na konci roku 2015 zakladatelé předali společnost do rukou managementu společnosti. Hlavním a tradičním předmětem…

3Projekt Kladno

Saskova 1478, Kladno Bezdlužná

Specializujeme se na kompletní projekční, inženýrskou, stavební a poradenskou činnost v oblasti stavebnictví. Nabízíme projektování rodinných domů, bytových domů, občanského vybavení a infrastruktury.

4Teplotech.na - Prima, s.r.o1 pobočka

J. K. Tyla 1, Teplice Bezdlužná

Provádíme výrobu a dodávky sklářských i průmyslových pecí dále opravy a rekonstrukce žárotechnických vyzdívek pecí či projekce i výrobu a montáže ocelových konstrukcí.

5ACIER s.r.o.

Nabízíme projekci a výrobu ocelových konstrukcí.

6REALMONT, spol. s r.o.1 pobočka

Mírová 574/8, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a také montáž ocelových konstrukcí budov pro obchodní účely, jednoduché haly, investiční celky, průmyslové celky, autosalony, výrobní haly, sklady či společenská centra. Nabízíme opláštění ocelových konstrukcí. Dále se specializujeme také na protipožární nátěry. Plazmové…

7DEPRON CZ s.r.o.1 pobočka

Zpracování projektové dokumentace pro všechny stupně v oboru statiky staveb. Optimalizace návrhů v realizačních dokumentacích při použití ocelových tenkostěnných konstrukcí (trapézové plechy, vaznicové systémy, opláštění, ...).

8J.P.B. KOVOVÝROBA, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Březenec 42, Jirkov Bezdlužná

Firma J.P.B. kovovýroba se již více než 20 let zabývá výrobou ocelových konstrukcí a montážními pracemi. Mezi její další výrobní program patří stavební práce a komplexní dodávky hal. Další specializací je kompletace těžkých ocelových konstrukcí pro energetiku, důlní činnost, chemický a ostatní…

9Agral Plast, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chrastavská 276/46, Liberec Bezdlužná

Specializujeme se na statické posuzování a projektování pozemních staveb. Zabýváme se vodoinstalací, kanalizací, vodoinstalačními materiály, izolačními materiály a veškerého příslušenství.

10METYZOL, s.r.o.

Obecnická 355, Příbram I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se specializuje na výrobu hal a ocelových konstrukcí. Provádíme také revize a sanace stávajících ocelových konstrukcí včetně zpracování odborných posudků.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce ocelových konstrukcí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projekce ocelových konstrukcí najdete 36 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 32 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Střední a Severní Čechy.