Projekce RTG – Střední a Severní Čechy

Projekce a rtg jsou v oblasti Střední a Severní Čechy nezbytnými diagnostickými metodami. Projekce slouží k zobrazení obrazu na plochu, zatímco rtg umožňuje prohlédnout si vnitřní strukturu těla.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1E.H.P., s.r.o. - Manipulační technika a VZV Kalmar

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Budějovická 6, Jesenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost E.H.P. spol. r.o., je obchodním a servisním partnerem firmy Kalmar. Firma Kalmar je předním výrobcem manipulační techniky, zejména vysokozdvižných vozíků 5-50t a kontejnerových překladačů tzv. reachstackerů.

2KOUTSKÝ - měření a posuzování RTG, s.r.o.

KOUTSKÝ - měření a posuzování RTG, s.r.o., se sídlem Mrštíkova 399/2a, 460 07, Liberec III-Jeřáb, v okrese Liberec a v kraji Liberecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 34758, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u…


Firmy v dalších lokalitách


Projekce RTG v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto metody jsou často využívány v lékařství, ale také v průmyslu a stavebnictví. Pokud hledáte spolehlivého poskytovatele těchto služeb v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na naše zkušené odborníky. S našimi moderními zařízeními a kvalifikovaným personálem vám zajistíme přesné a rychlé výsledky. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o naší kvalitě.