Projekce výměníkové stanice – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1JOBI ENERGO, s.r.o. (sídlo firmy)1 pobočka

Modřanská 163/100, Praha 4 - Hodkovičky
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma JOBI spol. s r.o. byla založena v roce 1993 dvěma strojními inženýry, Milanem Klímou a Ondřejem Hradečným, dřívějšími projektanty Hutního projektu Praha. Společnost byla proto založena s původním programem poskytovat projekční a rovněž i navazující inženýrské služby v tepelné energetice pro…

2MARKUL CONTROLS s.r.o.

Hlavní činností naší firmy je projekce, dodávka, montáž a servis měřicí a regulační techniky. Nabízíme také topenářské a instalatérské práce, služby v oblasti vzduchotechniky, dodávku tepelných čerpadel a technickou správu budov.

3WARMNIS spol. s r.o.

Ovocná 157, Liberec Bezdlužná

Komplexní nabídka služeb v oblasti energetiky a tepelné techniky, projektování, realizace.

4RETO, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru vytápění, teplárenských technologií, zdravotechniky a systémů využívajících obnovitelné zdroje energie. Poskytujeme poradenství, projekce, inženýrské činnosti a revize. Zajišťujeme výstavby kotelen, energovodů, montáž solárních systémů, elektroinstalace a další.

5Hradec Martin - MONTTHERM

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nušlova 2287, Praha 13 Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti prodeje a montáží tepelných čerpadel.

6Inpos - projekt, s.r.o.

Specializujeme se na projektovou a inženýrskou činnost. Zajišťujeme také studie proveditelnosti, projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení, a autorský dozor.

7AKVATERM PROJEKT s.r.o.

Italská 754, Praha 2 Bezdlužná

Projekty pro vytápění plynovými kotly, výměníkové stanice, solární zařízení a tepelná čerpadla.

8CZ TEPLO s.r.o..

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Sedlec 2, Korozluky Bezdlužná

Zajišťování komplexních dodávek výměníkových stanic a rozvodů tepla či systémů ústředního topení a tepelných čerpadel včetně projektové dokumentace.

9EKOTERM - SERVIS spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
V Občanském domově…, Praha 4 Nusle Bezdlužná

Instalatérské a topenářské práce včetně správy kotelen, tuhá, kapalná a plynná paliva, projekční a inženýrská činnost a výstavba systémů UT, měření spotřeby tepla, rekonstrukce přípojek, horkovodních, teplovodních a parních výměníkových stanic.

10Slámová Milena- ISLA

Tušimice 12, Kadaň Bezdlužná

Specializujeme se na montážní práce včetně projektových prací - rozvody ÚT, vody, kanalizace a plynu. Dále také výměníkových stanic a kotelen. Rekonstrukce, montáž, dodávka, projektování.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce výměníkové stanice v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projekce výměníkové stanice najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.