Projekce výměníkové stanice – Střední a Severní Čechy

Projekce, výměníkové a stanice jsou klíčovými slovy v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto prvky jsou nezbytné pro efektivní vytápění a chlazení budov.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1JOBI ENERGO, s.r.o. (sídlo firmy)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Modřanská 163/100, Praha 4 - Hodkovičky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma JOBI spol. s r.o. byla založena v roce 1993 dvěma strojními inženýry, Milanem Klímou a Ondřejem Hradečným, dřívějšími projektanty Hutního projektu Praha. Společnost byla proto založena s původním programem poskytovat projekční a rovněž i navazující inženýrské služby v tepelné energetice pro…

2MARKUL CONTROLS s.r.o.

Hlavní činností naší firmy je projekce, dodávka, montáž a servis měřicí a regulační techniky. Nabízíme také topenářské a instalatérské práce, služby v oblasti vzduchotechniky, dodávku tepelných čerpadel a technickou správu budov.

3WARMNIS spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Ovocná 157, Liberec Bezdlužná

Komplexní nabídka služeb v oblasti energetiky a tepelné techniky, projektování, realizace.

4RETO, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Soustružnická 434/5, Děčín Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oboru vytápění, teplárenských technologií, zdravotechniky a systémů využívajících obnovitelné zdroje energie. Poskytujeme poradenství, projekce, inženýrské činnosti a revize. Zajišťujeme výstavby kotelen, energovodů, montáž solárních systémů, elektroinstalace a další.

5Hradec Martin - MONTTHERM

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nušlova 2287, Praha 13 Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti prodeje a montáží tepelných čerpadel.

6Inpos - projekt, s.r.o.

Specializujeme se na projektovou a inženýrskou činnost. Zajišťujeme také studie proveditelnosti, projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení, a autorský dozor.

7CZ TEPLO s.r.o..

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sedlec 2, Korozluky Bezdlužná

Zajišťování komplexních dodávek výměníkových stanic a rozvodů tepla či systémů ústředního topení a tepelných čerpadel včetně projektové dokumentace.

8EKOTERM - SERVIS spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
V Občanském domově…, Praha 4 Nusle Bezdlužná

Instalatérské a topenářské práce včetně správy kotelen, tuhá, kapalná a plynná paliva, projekční a inženýrská činnost a výstavba systémů UT, měření spotřeby tepla, rekonstrukce přípojek, horkovodních, teplovodních a parních výměníkových stanic.

9Slámová Milena- ISLA

Tušimice 12, Kadaň Bezdlužná

Specializujeme se na montážní práce včetně projektových prací - rozvody ÚT, vody, kanalizace a plynu. Dále také výměníkových stanic a kotelen. Rekonstrukce, montáž, dodávka, projektování.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce výměníkové stanice v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výměníkové stanice jsou umístěny v budovách a slouží k přenosu tepla mezi vytápěnými místnostmi a zdrojem tepla. Projekce pak zajišťují rovnoměrné rozložení tepla v celé budově. Díky těmto prvky je možné dosáhnout vysoké účinnosti vytápění a chlazení, což vede k úsporám energie a nižším nákladům na provoz. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká škála výměníkových stanic a projekcí, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.