Projekce výměníkové stanice – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1JOBI ENERGO, s.r.o. (pobočka Praha 4)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Modřanská 98, Praha 4 - Hodkovičky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma JOBI spol. s r.o. byla založena v roce 1993 dvěma strojními inženýry, Milanem Klímou a Ondřejem Hradečným, dřívějšími projektanty Hutního projektu Praha. Společnost byla proto založena s původním programem poskytovat projekční a rovněž i navazující inženýrské služby v tepelné energetice pro…

2MARKUL CONTROLS s.r.o.

Hlavní činností naší firmy je projekce, dodávka, montáž a servis měřicí a regulační techniky. Nabízíme také topenářské a instalatérské práce, služby v oblasti vzduchotechniky, dodávku tepelných čerpadel a technickou správu budov.

3WARMNIS spol. s r.o.

Ovocná 157, Liberec Bezdlužná

Komplexní nabídka služeb v oblasti energetiky a tepelné techniky, projektování, realizace.

4RETO, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Soustružnická 434/5, Děčín Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oboru vytápění, teplárenských technologií, zdravotechniky a systémů využívajících obnovitelné zdroje energie. Poskytujeme poradenství, projekce, inženýrské činnosti a revize. Zajišťujeme výstavby kotelen, energovodů, montáž solárních systémů, elektroinstalace a další.

5Inpos - projekt, s.r.o.

Specializujeme se na projektovou a inženýrskou činnost. Zajišťujeme také studie proveditelnosti, projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení, a autorský dozor.

6AKVATERM PROJEKT s.r.o.

Italská 754, Praha 2 Bezdlužná

Projekty pro vytápění plynovými kotly, výměníkové stanice, solární zařízení a tepelná čerpadla.

7CZ TEPLO s.r.o..

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Sedlec 2, Korozluky Bezdlužná

Zajišťování komplexních dodávek výměníkových stanic a rozvodů tepla či systémů ústředního topení a tepelných čerpadel včetně projektové dokumentace.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce výměníkové stanice v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projekce výměníkové stanice najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.