Projekce vysokého napětí – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1ELEKTROCABLE s.r.o.

Specializujeme se na projekce, montáže, realizace, opravy a revize elektrických zařízení. Dále zajišťujeme dodávky elektrické energie náhradními zdroji.

2Antonín Stádnický

Nabízíme montáže a revize elektrických zařízení nízkého i vysokého napětí včetně projektové dokumentace.

3ELPRING CZ, a.s. - Projektování a montáž silnoproudých elektrických rozvodů a…

ELPRING CZ, a.s. je společností, která v oboru silnoproudu pro své zákazníky - investory a zhotovitele všech druhů staveb zpracovává projektovou dokumentaci silnoproudu pro územní řízení, stavební povolení a projektovou dokumentaci prováděcí, vykonává stavební dozor, montuje silnoproudé rozvody a…

4GEZ spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Bratislavská 2996, Varnsdorf Bezdlužná

Nabízíme zakázkovou kovovýrobu se specializací na přesné zpracování plechu a profilů z oceli, nerezu a hliníku. Vyrábíme pojezdové brány, ploty, schodiště a nosné konstrukce. Provádíme sváření a dělení materiálu, soustružení a frézování, zámečnické práce.

5KOLLERT ELEKTRO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Svárovská 108, Liberec
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme projekty, montáže, opravy a údržbu elektrických zařízení nízkého a vysokého napětí do 35kV. Pronajímáme stavební techniku a montážní plošiny 4x4, jeřáb V3S AD080. Dále se zaměřujeme na zemní a výkopové práce.

6EUROPEAN s.r.o.

Specializujeme se na prováděním staveb v oblasti elektroinstalací nízkého a vysokého i velmi vysokého napětí či instalací vzduchotechniky a klimatizací včetně měřením a regulace.

7B. B. TECH s.r.o.

Dubnice 199, Dubnice Bezdlužná

Elektro-projekce. Realizace vysokého i nízkého napětí a elektronických zabezpečovacích i požárních signalizací. Hromosvody, inteligentní automatizace systémů budov a výrobních provozů, datové sítě, IT služby a záložní systémy.

8Bílek Stanislav, Ing.

Pražská 810/16, Praha 10 - Hostivař
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Ing. Stanislav Bílek projektuje sítě vysokého i nízkého napětí.

9Mityska Vladimír

Projekty elektroinstalací, nízkého i vysokého napětí, hromosvodů, elektroinstalací v průmyslu, rozvodných zařízení, občanských instalací a osvětlení.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce vysokého napětí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projekce vysokého napětí najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.