Projekce vysokého napětí – Střední a Severní Čechy

Projekce v oblasti Střední a Severní Čechy je vysokonapěťovým zařízením, které slouží k přenosu elektrické energie. Tento typ projekce je navržen tak, aby byl schopen odolat vysokému napětí, které se vyskytuje v elektrické síti.

1–10 firem z 66 nalezených Filtry

1Bulíček Miloslav, dipl. technik1 pobočka

Nová 235, Předboj Bezdlužná

Tato firma zajišťuje kompletní servis v oblasti elektro. Provádí jak projektovou tak revizní činnost. Montuje a opravuje elektrická zařízení, domovní i bytové elektroinstalace a přípojky nízkého napětí.

2ELEKTROCABLE s.r.o.

Specializujeme se na projekce, montáže, realizace, opravy a revize elektrických zařízení. Dále zajišťujeme dodávky elektrické energie náhradními zdroji.

3ELEKTROKVAL - T, s.r.o.1 pobočka

Provádíme montáže, údržby i revize elektrických zařízení, nabízíme výrobu rozvaděčů nízkého napětí, projektování elektrických zařízení a poradenství v oblasti elektro. Dále nabízíme služby stavební firmy.

4Antonín Stádnický

Nabízíme montáže a revize elektrických zařízení nízkého i vysokého napětí včetně projektové dokumentace.

5ELMOS LIBEREC s.r.o.

Hodkovická 39, Liberec XXIII-Doubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme elektromontáže a instalace, opravy i údržby, revize a zkoušky jakosti elektrických zařízení a vedení napětí. Poskytujeme elektro projekce včetně inženýrské a konzultační činnosti či správy veřejného osvětlení a dále provádíme stavební i zemní práce.

6ELPRING CZ, a.s. - Projektování a montáž silnoproudých elektrických rozvodů a…

ELPRING CZ, a.s. je společností, která v oboru silnoproudu pro své zákazníky - investory a zhotovitele všech druhů staveb zpracovává projektovou dokumentaci silnoproudu pro územní řízení, stavební povolení a projektovou dokumentaci prováděcí, vykonává stavební dozor, montuje silnoproudé rozvody a…

7GEZ spol. s r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Bratislavská 2996, Varnsdorf Bezdlužná

Nabízíme zakázkovou kovovýrobu se specializací na přesné zpracování plechu a profilů z oceli, nerezu a hliníku. Vyrábíme pojezdové brány, ploty, schodiště a nosné konstrukce. Provádíme sváření a dělení materiálu, soustružení a frézování, zámečnické práce.

8Elektroteam - Jiří Šimánek

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Marie Pomocné 743, Litoměřice Bezdlužná

Specializujeme se na realizace slaboproudých a silnoproudých instalací či strukturované rozvody. Prodáváme elektroinstalační materiál, satelitní i anténní techniku. Zabýváme se zřizováním, montáží, údržbou a servisem telekomunikačních zařízení. Nabízíme výstavbu a opravy místních rozhlasů.

9Šíbal Vladimír1 pobočka

Bendlova 161, Praha 9 Miškovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Firma Bohemia Acoustics - Šíbal Vladimír byla založena v roce 1994 a to za účelem vývoje a výroby reproduktorových souprav. Postupem doby se její portfolium činností rozrůstalo o další činnosti, jako jsou opravy elektronických výrobků a zařízení, revize, opravy a instalace elektrických instalací NN…

10KOLLERT ELEKTRO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Svárovská 108, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme projekty, montáže, opravy a údržbu elektrických zařízení nízkého a vysokého napětí do 35kV. Pronajímáme stavební techniku a montážní plošiny 4x4, jeřáb V3S AD080. Dále se zaměřujeme na zemní a výkopové práce.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce vysokého napětí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému výkonu a spolehlivosti se projekce v oblasti Střední a Severní Čechy stala nezbytnou součástí moderního energetického systému.

Vysoké napětí, které projekce v oblasti Střední a Severní Čechy přenáší, je nezbytné pro zajištění efektivního přenosu elektrické energie na velké vzdálenosti. Díky tomu mohou být elektrické sítě propojeny a zajištěna spolehlivá dodávka energie pro obyvatele a průmyslové podniky v celé oblasti Střední a Severní Čechy.