Projektování krbů – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Dvořák Václav - Krby Dvořák kamnářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Spořilově 129, Nový Vestec Bezdlužná

Stavby a projektování krbů a kachlových kamen, zahradních i venkovních krbů, pecí a udíren. Dodávky krbových kamen a krbových vložek s výměníkem.

2Kamnářství Vilém König1 pobočka

Zabýváme se kompletní realizací topidel - kamen, krbů, kachlových sporáků, pecí a hypokaust systémů. Nabízíme poradenství a prodej kamnářského zboží. Dále nabízíme litinové rošty, šamotové desky, žáruvzdorné sklo, roury ke kamnům, sklo pod kamna, šamotové cihly a další materiály i výrobky. Vše…

3Michal Petr

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Dneboh 75, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Projektování a dodávky interiérových i zahradních krbů či vložek včetně teplovzdušných rozvodů.

4GEKO CZ, s.r.o.

Projektování i výstavba krbů na klíč. Nabídka kamenických prací, renovací kachlových kamen a revizí komínů. Prodej krbových kamen.

5Jan Pokorný

Navrhujeme a stavíme a prodáváme krby a také i nabízíme kamenosochařské práce a to včetně renovací památek z kamene.

6SOLAR GROUP s.r.o.1 pobočka

Kodaňská 1441/46, Praha 10-Vršovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem solárních kolektorů, doplňků a svítidel, tepelných čerpadel a bio krbů. Vypracováváme projekty s výběrem vhodné technologie, poskytujeme pomoc při financování solárního termického systému, při vyřízení dotací na solární termické systémy. Dále poskytujeme odborné poradenství a…

7ALFA KOMPLEX a.s.

Zabýváme se kompletní realizací staveb. Nabízíme projektování, inženýrské činnosti, dodávku a stavbu komínů, krbů a kamen.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování krbů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projektování krbů najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.