Projektování krbů – Střední a Severní Čechy

Projektování krbů je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více populární. Tento proces zahrnuje nejen výběr vhodného krbu, ale také jeho umístění a celkový design.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Dvořák Václav - Krby Dvořák kamnářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Na Spořilově 129, Nový Vestec Bezdlužná

Stavby a projektování krbů a kachlových kamen, zahradních i venkovních krbů, pecí a udíren. Dodávky krbových kamen a krbových vložek s výměníkem.

2Neubauer František

4.8
★★★★★
★★★★★
(88)
Sokolská 22, Litvínov-Šumná Bezdlužná

Nabídka prodeje, projektování, montáží a revize komínových systémů. Provádíme kominické a kamnářské práce.

3LTG SYSTEMY s.r.o.

Hlavní 138, Smržovka
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Našim zákazníkům poskytujeme nízkoenergetické vytápění na míru včetně konzultací zdarma. Dodáváme podlahová vytápění, regulaci, tepelná čerpadla, solární systémy a další.

4EUROTRADINGGROUP s.r.o.

2.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Josefská 653/6a, Rumburk 1 Bezdlužná

EUROTRADINGGROUP je konstrukční kancelář. Specializujeme se na konstrukční činnost v oblasti strojírenské výroby a také design a konstrukce krbových kamen a krbových vložek.

5František Doležal - stavební práce

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Údolní 44, Úštěk-Českolipské… Bezdlužná

Specializujeme se na služby stavební firmy. Provádíme veškeré stavební práce, zednické, tesařské a zemní práce. Projektové dokumentace. Novostavby rodinných domů. Rekonstrukce, modernizace, nástavby, půdní vestavby, zateplovací systémy, interiérová dlažba, obklady.

6PROFI KOMÍNY

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Trojanova 822/15, Slaný Bezdlužná

Nabízím veškeré kominické služby. Návrhy, dodávky, projektování, čištění, kontroly, revizní zprávy a renovace komínových systémů. Dále poskytuji služby v oblasti kamnářství, komínů, kamen a všeho kolem nich. Stavím krby, venkovní grily, kachlová kamna a sporáky, dále komínové systémy Plewa.

7Moravec Petr - M + R komínové systémy1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vedlejší 282, Bašť

Kominické práce a revize, dodávky a montáž vícevrstvých komínových systémů a vložek. Nabídka kominických prací a revizí. Montáž vícevrstvých komínů na krby, krbová kamna a plyn. Prodej nerezových, barevných i zděných komínů a komínových vložek. Provádíme pasportizaci komínů, opravy kouřovodů,…

8Kamnářství Vilém König1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(52)
Českolipská 282, Benešov nad… Bezdlužná

Zabýváme se kompletní realizací topidel - kamen, krbů, kachlových sporáků, pecí a hypokaust systémů. Nabízíme poradenství a prodej kamnářského zboží. Dále nabízíme litinové rošty, šamotové desky, žáruvzdorné sklo, roury ke kamnům, sklo pod kamna, šamotové cihly a další materiály i výrobky. Vše…

9TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody…

10KRBY - Viliam Jánoška

Přemyslova 707, Kralupy nad Vltavou
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Stavbou krbů se zabývám již od roku 1999. Za tuto dobu mám spoustu tepla si užívajících spokojených klientů. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně, podle jeho představ a možností. Stav situace posuzuji na místě nebo na základě projektové dokumentace. Záleží na prostorové možnosti,…


Firmy v dalších lokalitách


Projektování krbů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kvalitní projektování krbů v oblasti Střední a Severní Čechy zajišťuje nejen dokonalou funkčnost, ale také estetickou hodnotu. Díky tomu se krb stává nejen zdrojem tepla, ale také dominantním prvkem interiéru. Pokud hledáte profesionální projektování krbů v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na zkušené odborníky, kteří vám pomohou vytvořit krb přesně podle vašich představ.