Projektování krbů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Dvořák Václav - Krby Dvořák kamnářství

Stavby a projektování krbů a kachlových kamen, zahradních i venkovních krbů, pecí a udíren. Dodávky krbových kamen a krbových vložek s výměníkem.

2Neubauer František

Nabídka prodeje, projektování, montáží a revize komínových systémů. Provádíme kominické a kamnářské práce.

3LTG SYSTEMY s.r.o.

Hlavní 138, Smržovka
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Našim zákazníkům poskytujeme nízkoenergetické vytápění na míru včetně konzultací zdarma. Dodáváme podlahová vytápění, regulaci, tepelná čerpadla, solární systémy a další.

4Plynoservis Hesse Jürgen

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Raisova 378, Varnsdorf Bezdlužná

Provádíme a nabízíme komplexní služby v oboru voda a topení a plyn a nabízíme zajištění projektu a revizí jako je plyn a elektro a komíny a dále i dodáváme a servisujeme plynové kotle jako jsou Dakon, Hermann, Immergas, Mora a také i nádrže na PB a kotle na tuhá paliva a krbová kamna.

5EUROTRADINGGROUP s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Josefská 653/6a, Rumburk 1 Bezdlužná

EUROTRADINGGROUP je konstrukční kancelář. Specializujeme se na konstrukční činnost v oblasti strojírenské výroby a také design a konstrukce krbových kamen a krbových vložek.

6František Doležal - stavební práce

Specializujeme se na služby stavební firmy. Provádíme veškeré stavební práce, zednické, tesařské a zemní práce. Projektové dokumentace. Novostavby rodinných domů. Rekonstrukce, modernizace, nástavby, půdní vestavby, zateplovací systémy, interiérová dlažba, obklady.

7PROFI KOMÍNY

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Trojanova 822/15, Slaný Bezdlužná

Nabízím veškeré kominické služby. Návrhy, dodávky, projektování, čištění, kontroly, revizní zprávy a renovace komínových systémů. Dále poskytuji služby v oblasti kamnářství, komínů, kamen a všeho kolem nich. Stavím krby, venkovní grily, kachlová kamna a sporáky, dále komínové systémy Plewa.

8Moravec Petr - M + R komínové systémy1 pobočka

Kominické práce a revize, dodávky a montáž vícevrstvých komínových systémů a vložek. Nabídka kominických prací a revizí. Montáž vícevrstvých komínů na krby, krbová kamna a plyn. Prodej nerezových, barevných i zděných komínů a komínových vložek. Provádíme pasportizaci komínů, opravy kouřovodů,…

9Kamnářství Vilém König1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Českolipská 282, Benešov nad… Bezdlužná

Zabýváme se kompletní realizací topidel - kamen, krbů, kachlových sporáků, pecí a hypokaust systémů. Nabízíme poradenství a prodej kamnářského zboží. Dále nabízíme litinové rošty, šamotové desky, žáruvzdorné sklo, roury ke kamnům, sklo pod kamna, šamotové cihly a další materiály i výrobky. Vše…

10TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody…


Firmy v dalších lokalitách


Projektování krbů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projektování krbů najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.