Projektování pasivních dřevostaveb – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Kratochvíl Richard, Ing. - STAVEBNÍ PROJEKTY PRAHA ZÁPAD

Nabízíme projektování rodinných i bytových domů, rozpočty a energetické průkazy domů. Zpracovávám energetické průkazy. Vypracovávám individuální projekty staveb nebo také srubových staveb či dřevostaveb. Projektujeme rodinné i bytové domy, provádíme rozpočty a energetické průkazy domů.

2DIREKT REAL s.r.o.

Stavební firma, realizace nízkoenergetických i pasivních staveb - dřevostaveb. Realizace vlastních developerských projektů. Komplexní servis od projektové dokumentace po realizaci RD.

3PENATUS, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dlouhé Pole 1, Benešov Bezdlužná

PENATUS s.r.o. - stavební a obchodní společnost, se zaměřením na nízkoenergetické stavby, včetně stavby pasivních domů, s vysokým podílem konstrukčních, doplňkových a kompletačních prvků ze dřeva a na bázi dřeva a dále materiálů z obnovitelných zdrojů. Realizace nízkoenergetických a pasivních domů…

4Ing. arch. Bureš Michal

Ing. arch. Bureš Michal nabízí architektonické služby. Hlavní důraz klade na osobní přístup k zákazníkovi. Individuální návrhy staveb, zajišťuje vizualizaci projektů. Nabídka projektů na nízkoenergetické domy.

5Chytrý dům s.r.o.

Na výsluní 201/13, Praha 10 - Strašnice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Firma se zabývá dřevostavbami, stavební fyzikou a energetikou. Zpracovává projektovou dokumentaci pasivních a nízkoenergetických domů.

6VESPER FRAMES s.r.o. (pobočka Praha 10 - Záběhlice)1 pobočka

Firma nabízí dřevostavby na klíč a konstrukce ze dřeva. Dále nabízí projektování nízkoenergetických i pasivních rodinných domů.

7JiMa Servis ÚL s.r.o.

Stavíme dřevostavby - pasivní a nízkoenergetické rodinné domy. Zpracováváme důkladnou projektovou dokumentaci.

8PANEL ON LINE s.r.o.

Naše společnost patří mezi pružné a dynamické firmy, poskytující svým obchodním partnerům komplexní služby v oblasti poradenství v oblasti regenerací panelových domů a v některých navazujících činnostech. Našim hlavním cílem je pomoci investorům usnadnit proces technické přípravy, financování,…

9PILA MARTINICE s.r.o.

Simínský mlýn 26, Březnice
Otevřeno do 16:00

Společnost poskytuje služby v oblasti výstaveb a projekce nízkoenergetických staveb, skladových hal, bungalovů, jízdáren a stájí aj. Poskytujeme stavební řezivo a dodávky krovů, obrábění dřevěných prvků pro stavební účely.

10STAVBYNAJMAN spol. s r.o.1 pobočka

Naše stavební společnost se orientuje na dodávky pozemních staveb od dílčích rekonstrukcí až po komplexní stavby celků. Vzhledem k celkovému rozsahu dodávek se věnujeme i stavbě komunikací, zahradním úpravám, oplocením, ocelovým konstrukcím a dalším činnostem umožňujícím dodávky na klíč. Pro…


Firmy v dalších lokalitách


Projektování pasivních dřevostaveb v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projektování pasivních dřevostaveb najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Střední a Severní Čechy.