Projektování roubenek – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Recolo, s.r.o.

Výstavba rodinných domů, chalup, roubenek a srubů. Nabídka projektové a inženýrské činnosti.

2Kratochvíl Richard, Ing. - STAVEBNÍ PROJEKTY PRAHA ZÁPAD

Nabízíme projektování rodinných i bytových domů, rozpočty a energetické průkazy domů. Zpracovávám energetické průkazy. Vypracovávám individuální projekty staveb nebo také srubových staveb či dřevostaveb. Projektujeme rodinné i bytové domy, provádíme rozpočty a energetické průkazy domů.

3STAVEBNÍ SPOLEČNOST GUTTENBERG s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Pískách 596, Mělník Bezdlužná

Stavební firma. Stavby na klíč, rodinné domy, průmyslové stavby. Provádíme rekonstrukce, demolice a zemní práce. Sanace staeb, rekonstrukce historických a památkových objektů a roubenek. Zajišťujeme projektovou a inženýrskou činnost ve stavebnictví.

4P & P spol. s r.o., projektové a stavebně montážní práce2 pobočky

Působíme jako generální dodavatel rodinných domů či penzionů. Bytová a občanská výstavba, rekonstrukce starších objektů. Dále nabízíme sanace vlhkého zdiva, tepelné izolace a další.

5PENATUS, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dlouhé Pole 1, Benešov Bezdlužná

PENATUS s.r.o. - stavební a obchodní společnost, se zaměřením na nízkoenergetické stavby, včetně stavby pasivních domů, s vysokým podílem konstrukčních, doplňkových a kompletačních prvků ze dřeva a na bázi dřeva a dále materiálů z obnovitelných zdrojů. Realizace nízkoenergetických a pasivních domů…

6DRIS - Družstvo inženýrských služeb

Autor projektu Dům roku Libereckého kraje. Komplexní služby stavebních prací na klíč. Občanské stavby a rodinné domy na klíč. Dále roubenky, rekonstrukce, architektonické práce a inženýrská i realitní činnost.

7Doubner spol. s r.o. - architektonická a projektová kancelář Praha

Společnost DOUBNER, spol. s r.o. je česká architektonická kancelář, která poskytuje profesionální architektonické služby. Zabývá se projektovou a inženýrskou činností, návrhy průmyslových a zemědělských staveb, geometrií a koncepcí staveb. Zajišťuje rekonstrukce roubených a dřevěných staveb.

8MIRHAUS.CZ

Plavy 200, Plavy Bezdlužná

Naším hlavním oborem jsou dřevostavby všeho druhu. Zabýváme se nejen výstavbou dřevostaveb, ale i zhotovením projektů dle představ našich zákazníků a následně i vyřízení stavebního povolení, konstrukcí a montáží.

9Roubené chalupy s.r.o.

Roubené chalupy s.r.o., se sídlem Michalská 432/12, 110 00, Praha-Staré Město, v okrese Praha 1 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 243889, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod…

10MONIVET, s.r.o.1 pobočka

Stavíme kanadské sruby a srubové domy tradičními technologiemi. Nabízíme profesionální projektovou činnost a kvalitní dřevo původem z Ruska. Ruční práce tesařských odborníků.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování roubenek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projektování roubenek najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.