Projektování srubů – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Recolo, s.r.o.

Výstavba rodinných domů, chalup, roubenek a srubů. Nabídka projektové a inženýrské činnosti.

2Kratochvíl Richard, Ing. - STAVEBNÍ PROJEKTY PRAHA ZÁPAD

Nabízíme projektování rodinných i bytových domů, rozpočty a energetické průkazy domů. Zpracovávám energetické průkazy. Vypracovávám individuální projekty staveb nebo také srubových staveb či dřevostaveb. Projektujeme rodinné i bytové domy, provádíme rozpočty a energetické průkazy domů.

3P & P spol. s r.o., projektové a stavebně montážní práce2 pobočky

Působíme jako generální dodavatel rodinných domů či penzionů. Bytová a občanská výstavba, rekonstrukce starších objektů. Dále nabízíme sanace vlhkého zdiva, tepelné izolace a další.

4PENATUS, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dlouhé Pole 1, Benešov Bezdlužná

PENATUS s.r.o. - stavební a obchodní společnost, se zaměřením na nízkoenergetické stavby, včetně stavby pasivních domů, s vysokým podílem konstrukčních, doplňkových a kompletačních prvků ze dřeva a na bázi dřeva a dále materiálů z obnovitelných zdrojů. Realizace nízkoenergetických a pasivních domů…

5DRIS - Družstvo inženýrských služeb

Autor projektu Dům roku Libereckého kraje. Komplexní služby stavebních prací na klíč. Občanské stavby a rodinné domy na klíč. Dále roubenky, rekonstrukce, architektonické práce a inženýrská i realitní činnost.

6MONIVET, s.r.o.1 pobočka

Stavíme kanadské sruby a srubové domy tradičními technologiemi. Nabízíme profesionální projektovou činnost a kvalitní dřevo původem z Ruska. Ruční práce tesařských odborníků.

7Krinitsky s.r.o.1 pobočka

Projektování a provádění srubových staveb a dřevostaveb.

8T.M.T. SRUB s.r.o.

Nabízíme komplexní sortiment dřevěných domů, srubů a roubenek. Poskytujeme kompletní servis od projekce až po samotnou výstavbu.

9FINUTEA, s.r.o.- KONTIO LOGHOUSES

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Lipová 476, Velké Popovice Bezdlužná

Nabízíme projekci, výrobu, dodávku a montáž. Stavíme dřevostavby, roubenky, přízemní i patrové rekreační či obytné domky.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování srubů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projektování srubů najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.