Projektování srubů – Střední a Severní Čechy

Projektování srubů je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více populární. Tento tradiční stavební styl se stává oblíbeným nejen pro svůj rustikální vzhled, ale také pro svou trvanlivost a energetickou účinnost.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Recolo, s.r.o.

Výstavba rodinných domů, chalup, roubenek a srubů. Nabídka projektové a inženýrské činnosti.

2Kratochvíl Richard, Ing. - STAVEBNÍ PROJEKTY PRAHA ZÁPAD

Nabízíme projektování rodinných i bytových domů, rozpočty a energetické průkazy domů. Zpracovávám energetické průkazy. Vypracovávám individuální projekty staveb nebo také srubových staveb či dřevostaveb. Projektujeme rodinné i bytové domy, provádíme rozpočty a energetické průkazy domů.

3P & P spol. s r.o., projektové a stavebně montážní práce2 pobočky

Působíme jako generální dodavatel rodinných domů či penzionů. Bytová a občanská výstavba, rekonstrukce starších objektů. Dále nabízíme sanace vlhkého zdiva, tepelné izolace a další.

4PENATUS, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dlouhé Pole 1, Benešov Bezdlužná

PENATUS s.r.o. - stavební a obchodní společnost, se zaměřením na nízkoenergetické stavby, včetně stavby pasivních domů, s vysokým podílem konstrukčních, doplňkových a kompletačních prvků ze dřeva a na bázi dřeva a dále materiálů z obnovitelných zdrojů. Realizace nízkoenergetických a pasivních domů…

5DRIS - Družstvo inženýrských služeb

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Tržní náměstí 575, Nový Bor Bezdlužná

Autor projektu Dům roku Libereckého kraje. Komplexní služby stavebních prací na klíč. Občanské stavby a rodinné domy na klíč. Dále roubenky, rekonstrukce, architektonické práce a inženýrská i realitní činnost.

6MONIVET, s.r.o.1 pobočka

Stavíme kanadské sruby a srubové domy tradičními technologiemi. Nabízíme profesionální projektovou činnost a kvalitní dřevo původem z Ruska. Ruční práce tesařských odborníků.

7Krinitsky s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hornická 31, Jinočany

Projektování a provádění srubových staveb a dřevostaveb.

8Folber Jaroslav - SRUB.CZ

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Areál ZD Pětihosty, Pyšely Bezdlužná

Realizace srubových domů.

9T.M.T. SRUB s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Areál ZD Pětihosty, Pyšely Bezdlužná

Nabízíme komplexní sortiment dřevěných domů, srubů a roubenek. Poskytujeme kompletní servis od projekce až po samotnou výstavbu.

10FINUTEA, s.r.o.- KONTIO LOGHOUSES

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Lipová 476, Velké Popovice Bezdlužná

Nabízíme projekci, výrobu, dodávku a montáž. Stavíme dřevostavby, roubenky, přízemní i patrové rekreační či obytné domky.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování srubů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho zkušených řemeslníků, kteří se specializují na projektování a stavbu srubů. Tyto sruby jsou navrženy tak, aby vydržely extrémní povětrnostní podmínky a poskytovaly svým majitelům pohodlí a útulnost. Pokud hledáte tradiční a spolehlivý způsob stavby, projektování srubů v oblasti Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou.