Projektový ateliér – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 289 nalezených Filtry

1ATELIER 6, s.r.o.

Rokycanova 652, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

V ATELIÉR 6 se zabýváme projekční činností. Využijte služby naší moderní architektonické kanceláře a nechte si zpracovat projekty skladových, obchodních a výrobních areálů, administrativních budov, zdravotnických zařízení, obytných budov nebo rodinných domů.

2Ateliér RYS s.r.o.

Kompletní projektové a architektonické práce, návrhy a dokumentace staveb, pro povolení a realizaci.

3ANITAS, s.r.o.

Projektová dokumentace od studie po realizaci projektu. Provádíme projekty rodinných a bytových domů, obytných staveb a průmyslových areálů.

4Gregorová Jana, Ing.

Zpracování architektonických studií, vizualizací, trojrozměrných modelů, zákresů do fotografií reálného prostředí a projektové dokumentace pozemních staveb. Projednání projektu ve všech jeho fázích s orgány státní správy a správci sítí technického vybavení území. Autorský dozor.

5IPM Building, spol. s r.o.1 pobočka

Firma, která byla založena v roce 1999 pod názvem Ing. Pavel Matyáš - provádění staveb a následně v roce 2004, kdy byla převedena z fyzické osoby na subjekt právní s názvem IPM Building spol.s r.o. se především soustředí na stavby rodinných domů a vil se specializací na architektonicky zajímavé a…

6Projekční kancelář a atelier - Ing. Miloslav Dvořák - studie, projekce,…

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
5. května 764, Rudná Bezdlužná

Nabízíme služby zavedené kanceláře s týmem projektantů, architektů a specialistů jednotlivých profesí. Naše kancelář Vám nabízí zpracování projektové dokumentace, stavební dozor a realizaci na veškeré druhy pozemních staveb.

7ATELIER HESTIA s.r.o.

Služeb od přípravy projektové dokumentace po vyřízení stavebního povolení.

8ATELIER MULÉN, spol. s r.o.1 pobočka

Navrhujeme občanské a průmyslové stavby, poskytujeme komplexní projektovou dokumentací, animace, perspektivu, zákresy do fotografií, poradenství a studie.

9VODNÍ CESTY a.s.

Provozujeme projekční ateliér. Zaměřujeme se na návrh hydrotechnických staveb, ocelových konstrukcí a stanovování záplavových území.

10PPU spol. s r.o.

Předmětem činnosti společnosti jsou dopravní stavby a komplexní řešení inženýrských sítí. Společnost zpracovává v této oblasti studie, spoluúčast na územních plánech a urbanistických studiích. Zpracovává projekty ve všech stupních včetně zajištění inženýrské činnosti. Činnost se týká řešení…


Firmy v dalších lokalitách


Projektový ateliér v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projektový ateliér najdete 289 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 260 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 87 firem v regionu Střední a Severní Čechy.