Projektový ateliér – Střední a Severní Čechy

Projektový ateliér v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a profesionální služby v oblasti architektury a designu. Tento ateliér se specializuje na tvorbu projektů pro bytové i komerční prostory a nabízí široké spektrum služeb, včetně návrhu interiérů,…

1–10 firem z 283 nalezených Filtry

1PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Zabýváme se projektováním. Naší specializací jsou projekty pro potravinářský průmysl – projekty pro mrazírny a chladírny, projekty masných provozů, projekty řeznických technologií. Dále projekty skladovacích objektů a logistických center, projekty v oboru pozemního stavitelství, inženýrská…

2ATELIER 6, s.r.o.

Hledáte kvalitního architekta? Pak jsme tu pro vás. V ATELIÉR 6 se zabýváme projekční činností. Využijte služby naší moderní architektonické projekční kanceláře a nechte si zpracovat projekty rodinných a bytových domů, administrativních budov, občanských a průmyslových staveb a mnoha…

3Ateliér RYS s.r.o.

Kompletní projektové a architektonické práce, návrhy a dokumentace staveb, pro povolení a realizaci.

4ANITAS, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Turnovská 21, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Projektová dokumentace od studie po realizaci projektu. Provádíme projekty rodinných a bytových domů, obytných staveb a průmyslových areálů.

5Gregorová Jana, Ing.

Zpracování architektonických studií, vizualizací, trojrozměrných modelů, zákresů do fotografií reálného prostředí a projektové dokumentace pozemních staveb. Projednání projektu ve všech jeho fázích s orgány státní správy a správci sítí technického vybavení území. Autorský dozor.

6IPM Building, spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Na Průhoně 369, Konárovice Bezdlužná

Firma, která byla založena v roce 1999 pod názvem Ing. Pavel Matyáš - provádění staveb a následně v roce 2004, kdy byla převedena z fyzické osoby na subjekt právní s názvem IPM Building spol.s r.o. se především soustředí na stavby rodinných domů a vil se specializací na architektonicky zajímavé a…

7Projekční kancelář a atelier - Ing. Miloslav Dvořák - studie, projekce,…

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
5. května 764, Rudná Bezdlužná

Nabízíme služby zavedené kanceláře s týmem projektantů, architektů a specialistů jednotlivých profesí. Naše kancelář Vám nabízí zpracování projektové dokumentace, stavební dozor a realizaci na veškeré druhy pozemních staveb.

8ATELIER HESTIA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kozohorská 354, Nový Knín Bezdlužná

Služeb od přípravy projektové dokumentace po vyřízení stavebního povolení.

9ATELIER MULÉN, spol. s r.o.1 pobočka

Navrhujeme občanské a průmyslové stavby, poskytujeme komplexní projektovou dokumentací, animace, perspektivu, zákresy do fotografií, poradenství a studie.

10VODNÍ CESTY a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Pankráci 1148/57, Praha 4 Bezdlužná

Provozujeme projekční ateliér. Zaměřujeme se na návrh hydrotechnických staveb, ocelových konstrukcí a stanovování záplavových území.


Firmy v dalších lokalitách


Projektový ateliér v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému zkušenému týmu architektů a designérů je tento projektový ateliér schopen splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. V oblasti Střední a Severní Čechy je tento ateliér známý svým individuálním přístupem ke každému projektu a důrazem na detaily.

Projektový ateliér v oblasti Střední a Severní Čechy je také velmi flexibilní a dokáže se přizpůsobit potřebám každého klienta. Bez ohledu na to, zda potřebujete návrh interiéru pro svůj byt, nebo plánujete stavbu nového obchodního centra, tento ateliér vám poskytne kvalitní a profesionální služby.

V oblasti Střední a Severní Čechy je tento projektový ateliér jedním z nejlepších a nejuznávanějších. Jeho služby jsou vyhledávané nejen v této oblasti, ale i v celé České republice. Pokud hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti architektury a designu, projektový ateliér v oblasti Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou pro vás.