Pronájem chalup – Střední a Severní Čechy

Pronájem chalup v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro ty, kteří hledají klid a pohodu v přírodě. Tyto chalupy jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlný pobyt a nabízejí krásné výhledy na okolní krajinu.

1–10 firem z 79 nalezených Filtry

1TRIÁDA realitní kanceláře s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiráskova 133, Turnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Realitní kancelář TRIÁDA se pohybuje v oblasti realit, především zajišťuje pronájem a prodej nemovitostí, rekreačních a komerčních objektů, jako jsou chaty a chalupy i pozemky. Náš tým zkušených makléřů provede odborné znalecké posudky, zajistí prohlídky, fotografie nemovitosti a výkup vaší…

2Jonák Václav

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 14, Příbram Bezdlužná

Realitní kancelářzabývající se nákupem a prodejm nemovitostí.Chcete-li prodat nebo pronajmout jakoukoli nemovitost, obraťte se na nás, zajistíme vše potřebné.

3REALITY KAŠPAR s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husovo náměstí 22, Rakovník I Bezdlužná

Specializujeme se na zprostředkování prodeje i nákupu nemovitostí v regionech Rakovnicko, Křivoklátsko, Novostrašecko a Jesenicko. Znalosti regionu a vlastní databáze zájemců. Peníze rychle za Váš dům.

4EUFINANCE, s.r.o. - hypotéky, reality a pojištění Kralupy nad Vltavou4 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(126)
Tylova 735, Kralupy nad Vltavou

Specializujeme se na výkup, pronájem a prodej nemovitostí v Kralupech nad Vltavou, Praze i v širokém okolí. Samozřejmostí je také komplexní právní zastoupení. Dále poskytujeme finanční služby na klíč, poradenství, úvěry, pojištění a hypotéky. Obraťte se na reality EUFINANCE.

5EUFINANCE, s.r.o. - hypotéky, reality a pojištění Praha4 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(126)
Na Perštýně 1, Praha 1 - Nové Město

Realitní kanceláře EUFINANCE, s.r.o., se sídlem Kralupy nad Vltavou a pobočkou Praha 1, se specializuje na prodej, pronájem a výkup nemovitostí v Kralupech nad Vltavou, Praze i v širokém okolí. Samozřejmostí je také komplexní právní servis. EUFINANCE, s.r.o. je nezávislá společnost, která poskytuje…

6Mělnická dražební a realitní s.r.o. - Realitní poradna, reality, nemovitosti a…

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Českolipská 1375, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a pronájem všech typů nemovitostí, správu nemovitostí a další realitní služby. Pořádáme dražby nemovitostí, zajistíme zastupování při dražbách včetně elektronických. Dále nabízíme právní servis, legalizaci staveb, poradenství, odhady nemovitostí a zpracování daňových…

7czech4home, s.r.o.1 pobočka

Zajišťujeme profesionální služby každému, kdo hledá byt či dům k pronájmu nebo ke koupi.

8GETE s.r.o.

Společnost GETE s.r.o. nabízí veškeré služby spojené s nákupem, prodejem nebo pronájmen realit. Do našeho sortimentu patří byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky a nebytové prostory. Dále nabízíme služby bytového architekta. Pokud hledáte nové bydlení a máte rádi kvalitu, neváhejte nás…

9Šolc REALITY s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Patočkova 1953/45, Praha 6-Břevnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše realitní kancelář se specializuje na prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor a veškerý servis s tímto spojený. Zajistíme také právní servis, pojištění nemovitostí, hypoteční, projekční, geodetické a notářské služby. Aktuální byty na prodej najdete na našem webu.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem chalup v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho malebných vesniček, které stojí za návštěvu. Pronajímání chalup je v této oblasti velmi oblíbené, protože zde najdete mnoho aktivit, které můžete podniknout. Můžete si například užít cyklistiku, turistiku nebo rybaření. Pokud hledáte klid a relaxaci, pronájem chalup v oblasti Střední a Severní Čechy je pro vás tou správnou volbou.