Pronájem garáží – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1OPUS Immobilien Praha s.r.o. - Prodej a pronájem bytů, nemovitosti, development

OPUS Group se zabývá investováním a developmentem v oblasti bytové a komerční výstavby, zprostředkováním prodeje nebo pronájmu nemovitostí, pronájem virtuálních a standardních kanceláří. Na základě aktuálního zájmu trhu vyhledává vhodné pozemky a objekty pro zhodnocování, rekonstrukce a výstavbu,…

2Okresní stavební bytové družstvo Česká Lípa

Barvířská 738/5, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme okresní stavební bytové družstvo- OSBD Česká Lípa. Provádíme správu domů a údržbu. Svou činností zabezpečujeme služby spojené s užíváním a správou bytů, nebytových prostor i garáží, správou SV, péčí o technický stav domů, vedení účetnictví a společenství vlastníků. Náš bytový fond se…

3Cepková Ilona- Leila Reality1 pobočka

Nabízíme zajištění kompletních služeb realitní kanceláře. Zprostředkujeme prodej, koupi, pronájem, výkup veškerých nemovitostí, domu, bytu, kanceláře, chaty, chalupy, garáže, pozemků. Nabízíme dále právní servis, finanční poradenství - hypotéky, odhady nemovitostí.

4ABA REAL s.r.o.1 pobočka

Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Dále nabízíme individuální přístup,flexibilitu, preciznost a solidní jednání. Naší samozřejmostí je právní servis, advokátní úschova, znalecký posudek a hypotéky.

5czech4home, s.r.o.1 pobočka

Zajišťujeme profesionální služby každému, kdo hledá byt či dům k pronájmu nebo ke koupi.

6CERET Reality s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Volyňských Čechů 837, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování služeb realitní kanceláře včetně nákupu a prodeje nemovitostí či právního servisu a bankovní i nebankovní úvěry, vyplácení exekucí a nabídka pojištění.

7Molík reality s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(446)
Moskevská 3336, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Je realitní kancelář složená z týmu profesionálních makléřů. Nabízí kompletní realitní a právní servis včetně výkupu nemovitosti za hotové, prodávají i zadluženou nemovitost. Zprostředkují tržní odhad nemovitosti, správu pronájmů i výměnu nemovitosti protiúčtem.

8ABELINE COMPANY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jaroslava Průchy…, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu nemovitostí či výkupu nemovitostí a zajištění znaleckých posudků včetně daňových přiznání.

9Scigelová Jana

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Školní 3650, Chomutov Bezdlužná

Nabízí prodej a výkup nemovitostí, jejich správu a údržbu. Dále nabízí pronájem a prodej bytů, domů, komerčních nemovitostí, pozemků i garáží. Poskytují také realitní poradenství.

10ATS Svárov - Chudlářský Pavel

Stará 22, Stráž nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na pronájem velkoobjemových kontejnerů, odvoz a likvidace odpadů, sutí a fekálií. Servis osobních vozidel a autorizovaný servis ARO. Pronájem výrobních či skladovacích prostor a kanceláří. Výroba mříží, garážových vrat, konstrukcí, točitých schodišť i stojanů na sklo, stavba plotů…


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem garáží v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pronájem garáží najdete 36 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 32 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Střední a Severní Čechy.